O nas

Siedziba firmy Pamar

Firma "Pamar" rozpoczęła działalność handlową w 1990 r. Od 1992 r. nastał nowy etap działalności firmy w branży instalatorskiej. Dzisiaj jako hurtownia jesteśmy przedstawicielem regionalnym wielu renomowanych producentów,

obejmując swoim zasięgiem teren woj. śląskiego. Od 1996 r. nasza firma wchodzi w skład INSTAL-KONSORCJUM, co zapewnia lepszy dostęp do coraz szerszej gamy towarów, przy zachowaniu większej stabilności i konkurencyjności dostaw.

W 2011 roku Instal-Konsorcjum przystąpiło do EDT - największej w Europie organizacji handlu hurtowego towarów instalacji grzewczych i sanitarnych, a od 1 stycznia 2012 roku jest udziałowcem spółki EDT GmbH z siedzibą w Essen, nabywając tą samą ilość udziałów, jakie posiadają pozostali udziałowcy EDT tj. ISG z Niemiec, Szwajcarii i Austrii, Algorel z Francji, Cealco z Hiszpanii, Ptacek z Czech i Słowacji i Gepesz z Węgier i Rumunii. Głównym celem EDT jest  stworzenie skutecznej przeciwwagi dla europejskich koncernów i grup kapitałowych posiadających swoje placówki w wielu krajach europejskich. Dzięki współpracy, wymianie doświadczeń i realizowanym wspólnym projektom wszyscy członkowie EDT  doskonale przeciwstawiają się konkurencji globalnej. Kluczowym projektem międzynarodowym jest bardzo szeroka oferta towarów pod marką Concept.

Nasza działalność koncentruje się głównie na współpracy z firmami instalatorskimi, projektowymi i handlowymi, przez co klient trafiający do nas uzyskuje dostęp do profesjonalnej obsługi w pełnym zakresie swoich potrzeb. Wraz z naszymi partnerami jesteśmy w stanie zrealizować każdy zakres inwestycji od projektowania, przez dostawę urządzeń i materiałów po wykonanie instalacji wraz z obsługą posprzedażną i serwisem, przy czym ich skala obejmuje mieszkania, domy jedno i wielorodzinne i obiekty przemysłowe. Głównym celem naszej pracy jest stworzenie optymalnej oferty dla naszych odbiorców pod względem jakościowym i cenowym. Firmy wykonawcze i handlowe, oraz projektantów i inwestorów zapraszamy do odwiedzin w naszej firmie.