Hurtownia hydrauliczna Alwernia

Poszukujesz hurtowni hydraulicznej w Alwernii? Jesteś instalatorem i szukasz zaufanego dostawcy? Jesteśmy tu dla Ciebie!

Twoje miasto Alwernia znajduje się na obsługiwanym przez nas obszarze.
Firma PAMAR posiada to 20-letnie doświadczenie, a już od 2011 oficjalnie jesteśmy hurtownią. Zajmujemy się nie tylko hurtem hydraulicznym, ale również zajmujemy się dystrybucją instalacji grzewczych, sanitarnych i fotowoltaicznych. Jako jedna z firm grupy Instal Konsorcjum posiadamy produkty, jak i marki, które są produkowane na którą mamy, w tym: QIK, CONCEPT i VITECO.
hurtownia hydrauliczna Alwernia
hurtownia hydrauliczna Alwernia
 
Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do klientów oraz służymy fachową radą na każdym etapie decyzyjnym i zakupowym. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala na dokładne dobranie produktów i urządzeń do każdych wymagań technicznych określonej instalacji.
Hurtownie instalacyjne, czy też hurtownie hydrauliczne powinny być kompleksowo wyposażone. Nasza firma specjalizuje się w instalacjach: kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, miedzianych, stalowych, z tworzyw sztucznych, ogrzewania podłogowego, fotowoltaicznych, systemy PPOŻ, wentylacyjnych, rekuperacja.
hurtownia hydrauliczna Alwernia
hurtownia hydrauliczna Alwernia
 
Nasza hurtownia hydrauliczna w Alwernii oferuje szeroki wachlarz produktów przy zachowaniu ich najwyższej jakości, jak i profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie naszych klientów jest naszym priorytetem, a ilość zrealizowanych projektów potwierdza nasze wysokie wykwalifikowanie i niezawodność na każdym etapie montażu lub zakupu powyższych instalacji i produktów oraz urządzeń, które się nimi wiążą. Co więcej, stale się uczymy i rozwijamy. Aktywnie bierzemy udział w szkoleniach, ciągle zwiększając swoje kwalifikacje. Rozwiązania techniczne cały czas ewoluują lub są wdrażane totalnie nowe sposoby instalacyjne, co powoduje, że instalatorzy, jak i hurtownie sanitarne powinny stale rozwijać swoją wiedzę.
Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.

Hurtownia sanitarna numer 1
w Alwernii to my.

Zadzwoń pod: 601-241-855 lub napisz maila na: w.krawczyk@pamar.ik.pl, a sam się przekonasz.

Do zobaczenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych