Hurtownia hydrauliczna Babice

Chcesz znaleźć hurtownie hydrauliczną w Babicach? Zajmujesz się instalacjami i szukasz odpowiedniego dostawcy? Zadzwoń do nas!

Twoje miasto Babice znajduje się w obrębie obsługiwanego przez naszą firmę obszaru.
Firma PAMAR posiada to 20-letnie doświadczenie, a od 2011 oficjalnie jesteśmy hurtownią. Zajmujemy się nie tylko hurtem hydraulicznym, ale także zajmujemy się dystrybucją powszechnie potrzebnych instalacji grzewczych, sanitarnych i fotowoltaicznych. Jako jedna z firm grupy Instal Konsorcjum posiadamy produkty oraz marki, które są produkowane na którą mamy, w tym: QIK, CONCEPT i VITECO.
hurtownia hydrauliczna Babice
hurtownia hydrauliczna Babice
 
Charakteryzujemy się indywidualnym podejściem do klientów oraz zawsze służymy radą specjalisty na każdym z etapów - decyzyjnym i zakupowym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie dokładnie dobrać produkty i urządzenia do wymagań technicznych określonej instalacji.
Najważniejsze w hurtowniach hydraulicznych jest kompleksowe wyposażenie. Pamar specjalizuje się w następujących instalacjach: kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, miedzianych, stalowych, z tworzyw sztucznych, ogrzewania podłogowego, fotowoltaicznych, systemy PPOŻ, wentylacyjnych, rekuperacja.
hurtownia hydrauliczna Babice
hurtownia hydrauliczna Babice
 
Nasza hurtownia hydrauliczna w Babicach oferuje szeroki zakres produktów przy zachowaniu najwyższej jakości oraz profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie naszych klientów to nasz priorytet, a ilość zrealizowanych projektów potwierdza nasze wysokie wykwalifikowanie oraz niezawodność na każdym etapie montażu lub zakupu powyżej wymienionych instalacji i produktów oraz urządzeń, które się nimi wiążą. Co więcej, wciąż się uczymy i rozwijamy. Aktywnie bierzemy udział w szkoleniach, nieustannie zwiększając swoje kwalifikacje. Rozwiązania techniczne cały czas ewoluują lub wdrażane są totalnie nowe techniki instalacyjne, co powoduje, że wszyscy instalatorzy, jak i hurtownie sanitarne powinny cały czas rozwijać swoją wiedzę.
Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.

Hurtownia sanitarna numer 1
w Babicach to my.

Zadzwoń pod: 601-241-855 lub napisz maila na: w.krawczyk@pamar.ik.pl, a sam się przekonasz.

Do zobaczenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych