Hurtownia hydrauliczna Będzin

Chcesz znaleźć hurtownie hydrauliczną w Będzinie? Jesteś instalatorem i szukasz rzetelnego dostawcy? Idealnie, że na nas trafiłeś!

Miasto Będzin jest w obrębie obsługiwanego przez nas obszaru.
Firma PAMAR posiada to ponad 20-letnie doświadczenie, a od 2011 posiada status hurtowni. Nie tylko jesteśmy hurtownią hydrauliczną, ale także zajmujemy się dystrybucją instalacji grzewczych, sanitarnych i fotowoltaicznych. Jako członek grupy Instal Konsorcjum mamy produkty, jak i marki, które są wytwarzane na którą mamy, w tym: QIK, CONCEPT i VITECO.
hurtownia hydrauliczna Będzin
hurtownia hydrauliczna Będzin
 
Charakteryzujemy się indywidualnym podejściem do klientów i zawsze służymy radą specjalisty na każdym etapie decyzyjnym i zakupowym. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala na dokładne dobranie produktów i urządzeń do wymagań technicznych określonej instalacji.
Najważniejsze w hurtowniach hydraulicznych jest kompleksowe wyposażenie. Nasza firma specjalizuje się w poniższych instalacjach: kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, miedzianych, stalowych, z tworzyw sztucznych, ogrzewania podłogowego, fotowoltaicznych, systemy p.poż, wentylacyjnych, rekuperacja.
hurtownia hydrauliczna Będzin
hurtownia hydrauliczna Będzin
 
Nasza hurtownia hydrauliczna w Będzinie oferuje szeroki wachlarz produktów przy zachowaniu najwyższej jakości, jak i profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie naszych klientów jest naszym priorytetem, a ilość zrealizowanych projektów potwierdza nasze wysokie wykwalifikowanie i niezawodność na każdym etapie montażu lub zakupu powyżej wymienionych instalacji i produktów oraz urządzeń z nimi powiązanymi. Co najważniejsze, stale się uczymy i rozwijamy. Czynnie bierzemy udział w szkoleniach, nieustannie zwiększając swoje kwalifikacje. Rozwiązania techniczne ciągle ewoluują lub są wdrażane totalnie nowe techniki instalacyjne, przez co powoduje, że instalatorzy, jak i hurtownie sanitarne powinny wciąż rozwijać swoją wiedzę.
Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.

Hurtownia sanitarna numer 1
w Będzinie to my.

Zadzwoń pod: 601-242-668 lub napisz maila na: a.krzempek@pamar.ik.pl, a sam się przekonasz.

Do zobaczenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych