Hurtownia hydrauliczna Bielsko-Biała

Szukasz hurtowni hydraulicznej w Bielsku-Białej? Zajmujesz się instalacjami i szukasz zaufanego dostawcy? Znalazłeś nas!

Twoje miasto Bielsko-Biała jest w obrębie obsługiwanego przez nas terenu.
Firma PAMAR ma to 20-letnie doświadczenie, a od 2011 posiada status hurtowni. Jesteśmy nie tylko hurtownią hydrauliczną na terenie miasta Bielsko-Biała, ale również zajmujemy się dystrybucją powszechnie potrzebnych instalacji grzewczych, sanitarnych i fotowoltaicznych. Jako członek grupy Instal Konsorcjum w swoim zanadrzu mamy produkty, jak i marki, które są produkowane na którą mamy, w tym: QIK, CONCEPT i VITECO.
hurtownia hydrauliczna Bielsko Biała
hurtownia hydrauliczna Bielsko-Biała Bielsko-Biała
 
Nasz hurtownia wyróżnia się indywidualnym podejściem do klientów oraz zawsze służymy radą specjalisty na każdym z etapów - decyzyjnym i zakupowym. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży jako hurtownia pozwala na dokładne dobranie produktów i urządzeń do jakichkolwiek wymagań technicznych danej instalacji na terenie miasta Bielsko-Biała.
Hurtownie instalacyjne, czyli hurtownie hydrauliczne powinny być kompleksowo wyposażone na terenie miasta Bielsko-Biała. Nasza firma specjalizuje się w poniższych instalacjach: kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, miedzianych, stalowych, z tworzyw sztucznych, ogrzewania podłogowego, fotowoltaicznych, systemy p.poż, wentylacyjnych, rekuperacja.
hurtownia hydrauliczna Bielsko-Biała Bielsko-Biała
hurtownia hydrauliczna Bielsko-Biała Bielsko-Biała
 
Nasza hurtownia hydrauliczna w mieście Bielsko-Biała oferuje szeroki wachlarz produktów przy zachowaniu ich najlepszej jakości oraz profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie naszych klientów to nasz priorytet, a ilość zrealizowanych projektów to potwierdzenie naszego wysokiego wykwalifikowania i niezawodność na każdym z etapów montażu lub zakupu powyżej wymienionych instalacji i produktów oraz urządzeń z nimi powiązanymi. Co więcej, stale się uczymy i rozwijamy. Czynnie bierzemy udział w szkoleniach, nieustannie zwiększając swoje kwalifikacje. Rozwiązania techniczne ciągle ewoluują lub są wdrażane totalnie nowe sposoby instalacyjne, przez co powoduje, że wszyscy instalatorzy, jak i hurtownie sanitarne powinny cały czas rozwijać swoją wiedzę, szczególnie na terenie miasta Bielsko-Biała.

Hurtownia sanitarna numer 1
w mieście Bielsko-Biała to my.

Zadzwoń pod: 601-241-855 lub napisz maila na: w.krawczyk@pamar.ik.pl, a sam się przekonasz dlaczego jesteśmy lepsi niż inne firmy.

Do zobaczenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych