Hurtownia hydrauliczna Bytom

Poszukujesz hurtowni hydraulicznej w Bytomiu? Jesteś instalatorem i szukasz rzetelnego dostawcy?

Miasto Bytom znajduje się na obsługiwanym przez nas terenie.
Przedsiębiorstwo PAMAR posiada ponad 20-letnie doświadczenie, a już od 2011 posiadamy status hurtowni. Jesteśmy nie tylko hurtownią hydrauliczną, ale również zajmujemy się dystrybucją powszechnie potrzebnych instalacji grzewczych, sanitarnych i fotowoltaicznych. Jako jedna z firm grupy Instal Konsorcjum posiadamy produkty oraz marki, które są wytwarzane na naszą wyłączność, w tym: QIK, CONCEPT i VITECO.
hurtownia hydrauliczna Bytom
hurtownia hydrauliczna Bytom
 
Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do klientów i służymy radą specjalisty na każdym etapie decyzyjnym i zakupowym. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie dokładnie dobrać produkty i urządzenia do każdych wymagań technicznych określonej instalacji.
Hurtownie instalacyjne, czyli hurtownie hydrauliczne powinny być kompleksowo wyposażone. Pamar specjalizuje się w następujących instalacjach: kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, miedzianych, stalowych, z tworzyw sztucznych, ogrzewania podłogowego, fotowoltaicznych, systemy p.poż, wentylacyjnych, rekuperacja.
hurtownia hydrauliczna Bytom
hurtownia hydrauliczna Bytom
 
Nasza hurtownia hydrauliczna w Bytomiu oferuje szeroki zakres produktów przy zachowaniu najlepszej jakości, jak i profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie naszych klientów jest naszym priorytetem, a ilość zrealizowanych projektów to potwierdzenie naszego wysokiego wykwalifikowania oraz niezawodność na każdym etapie montażu czy też zakupu powyższych instalacji i produktów oraz urządzeń, które się nimi wiążą. Co najważniejsze, ciągle się uczymy i rozwijamy. Aktywnie bierzemy udział w szkoleniach, ciągle zwiększając nasze kwalifikacje. Rozwiązania techniczne wciąż ewoluują lub są wdrażane całkowicie nowe sposoby instalacyjne, co powoduje, że nasi instalatorzy, jak i hurtownie sanitarne powinny wciąż rozwijać swoją wiedzę.
Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.

Hurtownia sanitarna numer 1
w Bytomiu to my.

Zadzwoń pod: 601-241-855 lub napisz maila na: w.krawczyk@pamar.ik.pl, a przekonasz się sam.

Do zobaczenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych