Hurtownia hydrauliczna Chełmek

Szukasz hurtowni hydraulicznej w Chełmku? Jesteś instalatorem i szukasz zaufanego dostawcy? Jesteśmy tu dla Ciebie!

Miasto Chełmek znajduje się na obsługiwanym przez nas terenie.
Firma PAMAR ma 20-letnie doświadczenie, a już od 2011 posiada status hurtowni. Zajmujemy się nie tylko hurtem hydraulicznym, ale również zajmujemy się dystrybucją instalacji grzewczych, sanitarnych i fotowoltaicznych. Jako członek grupy Instal Konsorcjum w swoim zanadrzu mamy produkty, jak i marki, które są wytwarzane na naszą wyłączność, w tym: QIK, CONCEPT i VITECO.
hurtownia hydrauliczna Chełmek
hurtownia hydrauliczna Chełmek
 
Charakteryzujemy się indywidualnym podejściem do klientów i służymy fachową radą na każdym z etapów - decyzyjnym i zakupowym. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala na dokładne dobranie produktów i urządzeń do wymagań technicznych określonej instalacji.
Hurtownie instalacyjne, czy też hurtownie hydrauliczne powinny być kompleksowo wyposażone. Nasza firma specjalizuje się w instalacjach: kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, miedzianych, stalowych, z tworzyw sztucznych, ogrzewania podłogowego, fotowoltaicznych, systemy p.poż, wentylacyjnych, rekuperacja.
hurtownia hydrauliczna Chełmek
hurtownia hydrauliczna Chełmek
 
Nasza hurtownia hydrauliczna w Chełmku oferuje szeroki wachlarz produktów przy zachowaniu najwyższej jakości oraz profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie naszych klientów to nasz priorytet, a ilość zrealizowanych projektów potwierdza nasze wysokie wykwalifikowanie oraz niezawodność na każdym etapie montażu lub zakupu powyżej wymienionych instalacji i produktów oraz urządzeń z nimi powiązanymi. Co najważniejsze, wciąż się uczymy i rozwijamy. Cały czas bierzemy udział w szkoleniach, nieustannie zwiększając swoje kwalifikacje. Rozwiązania techniczne wciąż ewoluują lub wdrażane są całkowicie nowe techniki instalacyjne, co powoduje, że wszyscy instalatorzy, jak i hurtownie sanitarne powinny wciąż rozwijać swoją wiedzę.
Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.

Hurtownia sanitarna numer 1
w Chełmku to my.

Zadzwoń pod: 601-241-855 lub napisz maila na: w.krawczyk@pamar.ik.pl, a przekonasz się sam.

Do zobaczenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych