Hurtownia hydrauliczna Cieszyn

Poszukujesz hurtowni hydraulicznej w Cieszynie? Zajmujesz się instalacjami i szukasz odpowiedniego dostawcy? Idealnie trafiłeś!

Miasto Cieszyn znajduje się w obrębie obsługiwanego przez naszą firmę obszaru.
Firma PAMAR posiada 20-letnie doświadczenie, a od 2011 posiadamy status hurtowni. Nie tylko jesteśmy hurtownią hydrauliczną, ale również zajmujemy się dystrybucją powszechnie potrzebnych instalacji grzewczych, sanitarnych i fotowoltaicznych. Jako członek grupy Instal Konsorcjum posiadamy produkty oraz marki, które są wytwarzane na naszą wyłączność, w tym: QIK, CONCEPT i VITECO.
hurtownia hydrauliczna Cieszyn
hurtownia hydrauliczna Cieszyn
 
Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do klientów oraz zawsze służymy fachową radą na każdym etapie decyzyjnym i zakupowym. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie dokładnie dobrać produkty i urządzenia do jakichkolwiek wymagań technicznych określonej instalacji.
Hurtownie instalacyjne, czyli hurtownie hydrauliczne powinny być kompleksowo wyposażone. Nasza firma specjalizuje się w poniższych instalacjach: kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, miedzianych, stalowych, z tworzyw sztucznych, ogrzewania podłogowego, fotowoltaicznych, systemy PPOŻ, wentylacyjnych, rekuperacja.
hurtownia hydrauliczna Cieszyn
hurtownia hydrauliczna Cieszyn
 
Jako hurtownia hydrauliczna w Cieszynie oferujemy szeroki zakres produktów przy zachowaniu ich najlepszej jakości oraz profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie naszych klientów to nasz priorytet, a ilość zrealizowanych projektów potwierdza nasze wysokie wykwalifikowanie i niezawodność na każdym z etapów montażu czy też zakupu powyższych instalacji i produktów oraz urządzeń, które się nimi wiążą. Co najważniejsze, ciągle się uczymy i rozwijamy. Czynnie bierzemy udział w szkoleniach, nieustannie zwiększając nasze kwalifikacje. Rozwiązania techniczne wciąż ewoluują lub są wdrażane całkowicie nowe techniki instalacyjne, co powoduje, że wszyscy instalatorzy, jak i hurtownie sanitarne powinny ciągle rozwijać swoją wiedzę.
Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.

Hurtownia sanitarna numer 1
w Cieszynie to my.

Zadzwoń pod: 601-241-855 lub napisz maila na: w.krawczyk@pamar.ik.pl, a sam się przekonasz.

Do zobaczenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych