Hurtownia hydrauliczna Czeladź

Szukasz hurtowni hydraulicznej w Czeladzi? Zajmujesz się instalacjami i szukasz rzetelnego dostawcy?

Twoje miasto Czeladź jest na obsługiwanym przez nas obszarze.
Firma PAMAR ma to 20-letnie doświadczenie, a od 2011 oficjalnie jesteśmy hurtownią. Nie tylko jesteśmy hurtownią hydrauliczną, ale również zajmujemy się dystrybucją instalacji grzewczych, sanitarnych i fotowoltaicznych. Jako jedna z firm grupy Instal Konsorcjum posiadamy produkty oraz marki, które są produkowane na którą mamy, w tym: QIK, CONCEPT i VITECO.
hurtownia hydrauliczna Czeladź
hurtownia hydrauliczna Czeladź
 
Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do klientów oraz zawsze służymy fachową radą na każdym z etapów - decyzyjnym i zakupowym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie dokładnie dobrać produkty i urządzenia do każdych wymagań technicznych określonej instalacji.
Najważniejsze w hurtowniach hydraulicznych jest kompleksowe wyposażenie. Nasza firma specjalizuje się w następujących instalacjach: kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, miedzianych, stalowych, z tworzyw sztucznych, ogrzewania podłogowego, fotowoltaicznych, systemy PPOŻ, wentylacyjnych, rekuperacja.
hurtownia hydrauliczna Czeladź
hurtownia hydrauliczna Czeladź
 
Nasza hurtownia hydrauliczna w Czeladzi oferuje szeroki wachlarz produktów przy zachowaniu ich najwyższej jakości oraz profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie naszych klientów jest naszym priorytetem, a ilość zrealizowanych projektów to potwierdzenie naszego wysokiego wykwalifikowania i niezawodność na każdym etapie montażu czy też zakupu powyższych instalacji i produktów oraz urządzeń z nimi powiązanymi. Co więcej, ciągle się uczymy i rozwijamy. Aktywnie bierzemy udział w szkoleniach, ciągle podnosząc nasze kwalifikacje. Rozwiązania techniczne cały czas ewoluują lub są wdrażane totalnie nowe sposoby instalacyjne, co powoduje, że wszyscy instalatorzy, jak i hurtownie sanitarne powinny wciąż rozwijać swoją wiedzę.
Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.

Hurtownia sanitarna numer 1
w Czeladzi to my.

Zadzwoń pod: 601-241-855 lub napisz maila na: w.krawczyk@pamar.ik.pl, a sam się przekonasz.

Do zobaczenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych