Hurtownia hydrauliczna Częstochowa


Chcesz z nami współpracować?

Instalacja hydrauliczna to nieodłączny fragment każdego budynku, który jest przeznaczony do użytkowania przez ludzi. Do systemów hydraulicznych zalicza się instalacje centralnego ogrzewania, wodne , a także wodno-kanalizacyjne. Specjalizujemy się także w dystrybucji urządzeń niezbędnych do zamontowania instalacji grzewczej, wentylacyjnej i fotowoltaicznej. Technika grzewcza to nasza pasja.Co nas wyróżnia na tle innych hurtowni instalacyjnych w okolicach Częstochowy?

Każda osoba z naszej kadry posiada bardzo wysoki poziom wiedzy. Z większością współpracujemy ponad 20 lat, co pozytywnie odbiło się na kształtowaniu naszej marki - PAMAR. Wszystkie dotychczas wykonane przez nas instalacje oraz dobrane urządzenia cechują się niezwykłą jakością. Do każdego zlecenia lub zamówienia podchodzimy indywidualnie i staramy się spełniać oczekiwania naszych Klientów. Nasza firma nigdy nie wykonała tzw. "fuszerki". Nigdy nie podjęliśmy się wykonania absurdalnych projektów. Jednym z naszych priorytetów jest bezpieczeństwo, dlatego urządzenia, które dziś oferujemy w naszej hurtowni są sprawdzone, efektywne i przez lata działają w sposób prawidłowy.

Nasza krótka historia o hurtowni hydraulicznej i misja w kilku zdaniach

Hurtownia hydrauliczna PAMAR ma swoją siedzibę w Bielsku-Białej, a działalność instalacyjna prosperuje na rynku już ponad trzydzieści lat, oferując swoim Klientom najlepszej jakości urządzenia. Aktywny rozwój w branży wykreował ukształtowanie się trójdzielnego modelu sprzedaży: producent - dystrybutor - instalator.

Od dwudziestu pięciu lat firma jest członkiem grupy Instal-Konsorcjum, która umożliwia dostępność do szerszej gamy asortymentu i zapewnia konkurencyjność cenową. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do inwestorów i profesjonalistów, a sprzedaż prowadzimy zarówno w detalu, jak i w hurcie. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło na utrzymanie pozycji lidera i eksperta w zakresie oferowanych instalacji.

Szukasz solidnej i dobrze zaopatrzonej hurtowni na Śląsku? Jesteś we właściwym miejscu. Technika grzewcza to nasza specjalność.

 

Wyposażenie w naszej hurtowni hydraulicznej w Częstochowie. Co znajduje się w naszej ofercie?

Nasz asortyment obejmuje szeroki wybór urządzeń techniki grzewczej, sanitarnej i wodno-użytkowej. Znajdą się w nim m.in. kotły gazowe, grzejniki, systemy do ogrzewania podłogowego, akcesoria ciepłej wody użytkowej i centralnego ogrzewania.

Uzupełnieniem do oferty są elementy potrzebne do wykonania wentylacji, klimatyzacji oraz instalacji fotowoltaicznej. Częstochowa hurtownia hydrauliczna -technika sanitarna utożsamiana jest przede wszystkim z nowoczesną armaturą. Dostępne w naszej hurtowni urządzenia hydrauliczne to mi.n. pompy ciepła, hydrofory, stacje uzdatniania, a także bardzo dużo akcesoriów sanitarnych.

Poszukujesz hurtowni hydraulicznej na terenie Częstochowy?

Żaden problem! Złóż u nas zamówienie, a my dowieziemy je do Ciebie. Profesjonalne zaopatrzenie instalatorów to nasz pierwszorzędny serwis, lecz zadowolenie klienta to nasz absolutny priorytet. Technika grzewcza - na tym się znamy!


Technika grzewcza - Akcesoria sanitarne - Częstochowa hurtownia hydrauliczna

Drobne akcesoria są równie ważnymi elementami co główne systemy. Duży wybór akcesoriów montażowych, klucze, kołki, uchwyty, haki, rury miedziane oraz wiele innych, których nieobecność może poważnie spowolnić procesy montażowe.

Nieduże elementy zamienne również przynależą do grupy produktów i materiałów, które powinny być dostępne od ręki, aby jak najszybciej móc naprawić możliwą usterkę lub wymienić wadliwą część.

Technika grzewcza - oficjalny dystrybutor znanych producentów i marki własne

Hurtownia instalacyjna PAMAR jest oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem wielu uznanych na całym świecie marek, w tym Sanha, VALVEX, Vaillant, Kermi, Kospel, Grundfoss, Giacomini i wielu innych. Podejmując decyzję o zakupach u nas, możesz mieć pewność, że kupujesz fabryczne i niepodrabiane urządzenia.

W naszej ofercie jest wyłącznie asortyment najwyższej jakości, ponieważ wysoce cenimy sobie zadowolenie naszych Klientów. Umiejętne wykonanie jakichkolwiek instalacji grzewczych albo wodnych przy użyciu adekwatnych materiałów znacznie zmniejsza prawdopodobieństwo pojawienia się awarii lub usterki.

Należy pamiętać, że tego rodzaju montaże wykonuje się na dość wczesnym etapie budowy, z tego powodu nie warto tutaj oszczędzać, bo naprawa całej instalacji może się okazać dużo bardziej kosztowna, niż początkowa oferta zakładająca użycie dobrej jakości asortymentu. Wszystkie hurtownie powinny znaleźć producenta,którego urządzenia grzewcze są dobrze przetestowane.

Autorskie projekty

Marki na wyłączność, którymi hurtownia może się pochwalić, powstały przy współpracy z projektantami, inżynierami, konstruktorami, inżynierami oraz instalatorami, którzy poznali w praktyce wyzwania, z jakimi należy się zmierzyć, używając dostępnych urządzeń. Marki, takie jak, QIK lub Viteco powstały z myślą, aby uniknąć dotychczasowych błędów oraz niepraktycznych rozwiązań.

Masz pytania lub szukasz profesjonalnego sprzętu z zakresu instalacji? Jesteś inwestorem lub fachowcem, który poszukuje rzetelnego zaplecza produktowego? Zadzwoń lub napisz do nas! Serdecznie zachęcamy do podjęcia z nami współpracy. Dla naszych stałych partnerów biznesowych został przewidziany program partnerski, który funkcjonuje tylko na zasadach solidnej współpracy. Dobry kontakt partnerski jest dla nas ważną wartością. Cenimy sobie bliski kontakt z naszymi Kontrahentami, z którymi stale współpracujemy.

Jesteś z Częstochowy i nie masz, jak dojechać do naszej hurtowni hydraulicznej? Jesteśmy w stanie Ci pomóc! Złóż zamówienie, a dostarczymy je w wybrane przez Ciebie miejsce.

Technika grzewcza to komfort, który poprawia samopoczucie.

Własne projekty - technika grzewcza to nasza pasja od wielu lat

Marki na wyłączność, którymi hurtownia może się poszczycić, powstały przy współpracy z projektantami, inżynierami, konstruktorami, inżynierami oraz instalatorami, którzy poznali w praktyce wyzwania, z jakim trzeba stawić czoła, używając dostępnych urządzeń. Marki, takie jak, QIK lub Viteco powstały z myślą, aby uniknąć dotychczasowych błędów oraz niepraktycznych rozwiązań.Technika grzewcza stale się rozwija wraz z ostatnim trendem, jakim są pompy ciepła..

Masz pytania albo szukasz odpowiedniego towaru z zakresu instalacji? Jesteś inwestorem lub profesjonalistą, który szuka rzetelnego zaplecza produktowego? Zadzwoń lub napisz do nas! Serdecznie zachęcamy do podjęcia z nami rozmów partnerskich. Dla naszych stałych partnerów biznesowych został zaprojektowany program partnerski, który działa tylko na zasadach stałej współpracy. Zwięzły kontakt partnerski jest dla nas ważną wartością.


Pochodzisz z Częstochowy i nie masz, jak dostać się do naszej hurtowni hydraulicznej?

Możemy Ci pomóc! Złóż zamówienie, a dowieziemy je w wytypowane przez Ciebie miejsce. Częstochowa hurtownia hydrauliczna czeka na Twoje zamówienie! Najnowsza technika grzewcza nie jest Twoją mocną stroną? Też Ci pomożemy!    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Mirosława z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 139 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    +Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych


    Informujemy o nowym adresie spółki
    UL KATOWICKA 139 43-346 BIELSKO-BIAŁA