Hurtownia hydrauliczna Gliwice


Chcesz z nami współpracować?

Instalacja hydrauliczna to nieodłączny element każdego budynku, który jest przeznaczony do użytkowania przez człowieka. Do systemów hydraulicznych zalicza się instalacje centralnego ogrzewania, wodne oraz wodno-kanalizacyjne. Jesteśmy liderami także w dystrybucji urządzeń niezbędnych do montażu instalacji grzewczej, wentylacyjnej i fotowoltaicznej.

Hurtownia hydrauliczna PAMAR jest zlokalizowana w Bielsku-Białej, a działalność instalacyjna rozwija się na rynku już ponad 30 lat, oferując swoim Klientom najwyższej jakości urządzenia. Prężny rozwój w branży pozwolił na ukształtowanie się trójdzielnego modelu sprzedaży: producent - dystrybutor - instalator. Od 1996 roku firma jest członkiem grupy Instal-Konsorcjum, która gwarantuje lepszą pozwoliło na utrzymanie pozycji lidera i eksperta w zakresie wykonywanych instalacji.

Poszukujesz solidnej i profesjonalnej hurtowni na terenie Śląska? Trafiłeś we właściwe miejsce w Internecie, to właśnie Gliwice hurtownia hydrauliczna.

 

Asortyment w naszej hurtowni hydraulicznej w Gliwicach

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór urządzeń techniki grzewczej, sanitarnej oraz wodno-użytkowej. Znajdą się w nim m.in. kotły gazowe, grzejniki, systemy do ogrzewania podłogowego, akcesoria ciepłej wody użytkowej i centralnego ogrzewania. Uzupełnieniem całej oferty są elementy potrzebne do wykonania wentylacji, klimatyzacji i instalacji fotowoltaicznej. Technika sanitarna utożsamiana jest przede wszystkim z nowoczesną armaturą. Dostępne w naszej hurtowni urządzenia hydrauliczne to mi.n. pompy ciepła, hydrofory, stacje uzdatniania, a także wiele akcesoriów sanitarnych.Szukasz hurtowni hydraulicznej w Gliwicach? Nie ma problemu! Złóż u nas zamówienie, a my dowieziemy je do Ciebie. Kompleksowe zaopatrywanie fachowców to nasz najważniejszy serwis, jednakże zadowolenie klienta to nasz absolutny priorytet. Technika grzewcza to ważny element każdego domu, a nasza hurtownia hydrauliczna ma tego pełną świadomość.


Akcesoria sanitarne - Gliwice hurtownia hydrauliczna

Niewielkie akcesoria są równie istotnymi elementami co główne urządzenia. Szeroki wybór akcesoriów montażowych, klucze, kołki, uchwyty, haki, rury miedziane oraz wiele innych, których nieobecność może w znacznym stopniu spowolnić procesy montażowe. Nieduże elementy zamienne również przynależą do grupy produktów i materiałów, które powinny być dostępne od ręki, aby jak najszybciej móc naprawić możliwą usterkę lub wymienić wadliwą część.

Dystrybucja i marki na wyłączność

Gliwice hurtownia hydrauliczna PAMAR jest oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem wielu uznanych na całym świecie marek, w tym Sanha, VALVEX, Vaillant, Kermi, Kospel, Grundfoss, Giacomini i wiele innych.

Decydując się na zakup u nas, masz pewność, że kupujesz sprawdzone i niepodrabiane urządzenia. W naszej ofercie znajduje się tylko towar najwyższej jakości, ponieważ wysoce cenimy sobie zadowolenie naszych Klientów.

Prawidłowe wykonanie jakichkolwiek instalacji grzewczych lub wodnych przy użyciu adekwatnych materiałów znacznie zmniejsza prawdopodobieństwo pojawienia się awarii lub usterki.Należy pamiętać, że tego typu montaże planuje się na dość wczesnym etapie budowy, dlatego nie warto w tym miejscu oszczędzać, bo późniejsza reanimacja całej instalacji może się okazać dużo bardziej kosztowna, niż pierwotna oferta zakładająca użycie dobrej jakości towaru.
Wszystkie hurtownie powinny nawiązać współpracę z producentem, którego urządzenia grzewcze są godne polecenia.

Własne systemy

Marki na wyłączność, którymi hurtownia może się wyróżnić, powstały dzięki współpracy z projektantami, inżynierami, konstruktorami, inżynierami oraz instalatorami, którzy poznali w praktyce wyzwania, z jakim trzeba stawić czoła, używając dostępnych urządzeń. Marki, takie jak, QIK lub Viteco powstały z myślą, aby uniknąć dotychczasowych błędów oraz niewygodnych rozwiązań.

Masz pytania albo szukasz profesjonalnego sprzętu z zakresu instalacji? Jesteś inwestorem lub profesjonalistą, który poszukuje rzetelnego zaplecza produktowego? Zadzwoń lub napisz do nas! Serdecznie zapraszamy do podjęcia z nami rozmów partnerskich. Dla naszych stałych partnerów biznesowych został przewidziany program partnerski, który funkcjonuje tylko na zasadach solidnej współpracy. Dobry kontakt partnerski jest dla nas ważną wartością.Pochodzisz z Gliwic i nie masz, jak dojechać do naszej hurtowni hydraulicznej? Jesteśmy w stanie Ci pomóc! Złóż zamówienie, a dostarczymy je w wytypowane przez Ciebie miejsce.

Autorskie projekty

Marki własnej, które znajdują się w naszej hurtowni hydraulicznej, powstały dzięki współpracy z projektantami, inżynierami, konstruktorami, inżynierami oraz instalatorami, którzy poznali w praktyce wyzwania, z jakim trzeba stawić czoła, używając dostępnych urządzeń. Marki, takie jak, QIK lub Viteco powstały z myślą, aby uniknąć dotychczasowych błędów i niewygodnych rozwiązań.Masz pytania albo szukasz profesjonalnego sprzętu z zakresu instalacji? Jesteś inwestorem lub fachowcem, który szuka rzetelnego zaplecza produktowego? Zadzwoń lub napisz do nas! Serdecznie zapraszamy do podjęcia z nami rozmów partnerskich. Dla naszych stałych partnerów biznesowych został zaprojektowany program partnerski, który funkcjonuje tylko na zasadach solidnej współpracy. Zwięzły kontakt partnerski jest dla nas istotną wartością.Jesteś z Gliwic i nie masz, jak dostać się do nas dostać? Możemy Ci pomóc! Złóż zamówienie, a dowieziemy je w wytypowane przez Ciebie miejsce. Nasza hurtownia hydrauliczna dostosuje się do Ciebie!    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Mirosława z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 139 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    +Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych