Hurtownia hydrauliczna Gliwice

Poszukujesz hurtowni hydraulicznej w Gliwicach? Zajmujesz się instalacjami i szukasz rzetelnego dostawcy? Idealnie, że na nas trafiłeś!

Miasto Gliwice znajduje się na obsługiwanym przez nas obszarze.

Przedsiębiorstwo PAMAR ma ponad 20-letnie doświadczenie, a od 2011 posiadamy status hurtowni. Jesteśmy nie tylko hurtownią hydrauliczną, ale również zajmujemy się dystrybucją powszechnie potrzebnych instalacji grzewczych, sanitarnych i fotowoltaicznych. Jako jedna z firm grupy Instal Konsorcjum w swoim zanadrzu mamy produkty oraz marki, które są wytwarzane na naszą wyłączność, w tym: QIK, CONCEPT i VITECO.

usługi Gliwice
ceny Gliwice pompy Gliwice
 

Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do klientów i służymy fachową radą na każdym z etapów - decyzyjnym i zakupowym. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala na dokładne dobranie produktów i urządzeń do wymagań technicznych danej instalacji.

Hurtownie instalacyjne, czy też hurtownie hydrauliczne powinny być kompleksowo wyposażone. PAMAR specjalizuje się w następujących instalacjach: kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, miedzianych, stalowych, z tworzyw sztucznych, ogrzewania podłogowego, fotowoltaicznych, systemy p.poż, wentylacyjnych, rekuperacja.

oferta ciepła Gliwice
firma Gliwice Gliwice
 

Jako hurtownia hydrauliczna w Gliwicach oferujemy szeroki wachlarz produktów przy zachowaniu najwyższej jakości, jak i profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie naszych klientów jest naszym priorytetem, a ilość zrealizowanych projektów potwierdza nasze wysokie wykwalifikowanie oraz niezawodność na każdym etapie montażu czy też zakupu powyższych instalacji i produktów oraz urządzeń, które się nimi wiążą. Co więcej, ciągle się uczymy i rozwijamy. Cały czas bierzemy udział w szkoleniach, nieustannie zwiększając swoje kwalifikacje. Rozwiązania techniczne cały czas ewoluują lub są wdrażane totalnie nowe sposoby instalacyjne, co powoduje, że instalatorzy, jak i hurtownie sanitarne powinny ciągle rozwijać swoją wiedzę.

Hurtownia sanitarna numer 1
w Gliwicach to my.

Zadzwoń pod: 601-242-668 lub napisz maila na: a.krzempek@pamar.ik.pl, a przekonasz się sam.

Do zobaczenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych