Hurtownia hydrauliczna Jastrzębie-Zdrój

Poszukujesz hurtowni hydraulicznej w Jastrzębiu-Zdroju? Jesteś instalatorem i szukasz odpowiedniego dostawcy? Zadzwoń do nas!

Twoje miasto Jastrzębie-Zdrój jest w obrębie obsługiwanego przez naszą firmę obszaru.
Przedsiębiorstwo PAMAR ma ponad 20-letnie doświadczenie, a od 2011 oficjalnie jesteśmy hurtownią. Zajmujemy się nie tylko hurtem hydraulicznym, ale również zajmujemy się dystrybucją powszechnie potrzebnych instalacji grzewczych, sanitarnych i fotowoltaicznych. Jako jedna z firm grupy Instal Konsorcjum posiadamy produkty, jak i marki, które są produkowane na naszą wyłączność, w tym: QIK, CONCEPT i VITECO.
hurtownia hydrauliczna Jastrzębie-Zdrój
hurtownia hydrauliczna Jastrzębie-Zdrój
 
Charakteryzujemy się indywidualnym podejściem do klientów oraz służymy radą specjalisty na każdym etapie decyzyjnym i zakupowym. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie dokładnie dobrać produkty i urządzenia do jakichkolwiek wymagań technicznych określonej instalacji.
Hurtownie instalacyjne, czyli hurtownie hydrauliczne powinny być kompleksowo wyposażone. Nasza firma specjalizuje się w instalacjach: kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, miedzianych, stalowych, z tworzyw sztucznych, ogrzewania podłogowego, fotowoltaicznych, systemy PPOŻ, wentylacyjnych, rekuperacja.
hurtownia hydrauliczna Jastrzębie-Zdrój
hurtownia hydrauliczna Jastrzębie-Zdrój
 
Nasza hurtownia hydrauliczna w Jastrzębiu-Zdroju oferuje szeroki zakres produktów przy zachowaniu najwyższej jakości oraz profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie naszych klientów to nasz priorytet, a ilość zrealizowanych projektów potwierdza nasze wysokie wykwalifikowanie oraz niezawodność na każdym etapie montażu czy też zakupu powyższych instalacji i produktów oraz urządzeń z nimi powiązanymi. Co więcej, stale się uczymy i rozwijamy. Aktywnie bierzemy udział w szkoleniach, nieustannie zwiększając swoje kwalifikacje. Rozwiązania techniczne wciąż ewoluują lub wdrażane są totalnie nowe techniki instalacyjne, przez co powoduje, że nasi instalatorzy, jak i hurtownie sanitarne powinny cały czas rozwijać swoją wiedzę.
Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.

Hurtownia sanitarna numer 1
w Jastrzębiu-Zdroju to my.

Zadzwoń pod: 601-242-668 lub napisz maila na: a.krzempek@pamar.ik.pl, a sam się przekonasz.

Do zobaczenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych