Hurtownia hydrauliczna Kalety

Poszukujesz hurtowni hydraulicznej w Kaletach? Jesteś instalatorem i szukasz zaufanego dostawcy? Jesteśmy tu dla Ciebie!

Miasto Kalety jest w obrębie obsługiwanego przez naszą firmę obszaru.
Firma PAMAR ma ponad 20-letnie doświadczenie, a już od 2011 oficjalnie jesteśmy hurtownią. Zajmujemy się nie tylko hurtem hydraulicznym, ale również zajmujemy się dystrybucją instalacji grzewczych, sanitarnych i fotowoltaicznych. Jako jedna z firm grupy Instal Konsorcjum posiadamy produkty oraz marki, które są wytwarzane na naszą wyłączność, w tym: QIK, CONCEPT i VITECO.
hurtownia hydrauliczna Kalety
hurtownia hydrauliczna Kalety
 
Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do klientów i służymy radą specjalisty na każdym z etapów - decyzyjnym i zakupowym. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala na dokładne dobranie produktów i urządzeń do jakichkolwiek wymagań technicznych określonej instalacji.
Hurtownie instalacyjne, czy też hurtownie hydrauliczne powinny być kompleksowo wyposażone. Pamar specjalizuje się w poniższych instalacjach: kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, miedzianych, stalowych, z tworzyw sztucznych, ogrzewania podłogowego, fotowoltaicznych, systemy p.poż, wentylacyjnych, rekuperacja.
hurtownia hydrauliczna Kalety
hurtownia hydrauliczna Kalety
 
Jako hurtownia hydrauliczna w Kaletach oferujemy szeroki wachlarz produktów przy zachowaniu ich najwyższej jakości oraz profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie naszych klientów to nasz priorytet, a ilość zrealizowanych projektów to potwierdzenie naszego wysokiego wykwalifikowania i niezawodność na każdym etapie montażu czy też zakupu powyżej wymienionych instalacji i produktów oraz urządzeń z nimi powiązanymi. Co najważniejsze, stale się uczymy i rozwijamy. Czynnie bierzemy udział w szkoleniach, ciągle podnosząc swoje kwalifikacje. Rozwiązania techniczne ciągle ewoluują lub są wdrażane całkowicie nowe sposoby instalacyjne, przez co powoduje, że wszyscy instalatorzy, jak i hurtownie sanitarne powinny cały czas rozwijać swoją wiedzę.
Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.

Hurtownia sanitarna numer 1
w Kaletach to my.

Zadzwoń pod: 601-242-668 lub napisz maila na: a.krzempek@pamar.ik.pl, a sam się przekonasz.

Do zobaczenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych