Hurtownia hydrauliczna Katowice

Chcesz znaleźć hurtownie hydrauliczną w Katowicach? Zajmujesz się instalacjami i szukasz odpowiedniego dostawcy? Jesteśmy tu dla Ciebie!

Miasto Katowice jest w obrębie obsługiwanego przez nas terenu.
Przedsiębiorstwo PAMAR ma ponad 20-letnie doświadczenie, a od 2011 posiadamy status hurtowni. Jesteśmy nie tylko hurtownią hydrauliczną, ale także zajmujemy się dystrybucją instalacji grzewczych, sanitarnych i fotowoltaicznych. Jako członek grupy Instal Konsorcjum posiadamy produkty, jak i marki, które są produkowane na którą mamy, w tym: QIK, CONCEPT i VITECO.
hurtownia hydrauliczna Katowice
hurtownia hydrauliczna Katowice
 
Charakteryzujemy się indywidualnym podejściem do klientów oraz służymy fachową radą na każdym z etapów - decyzyjnym i zakupowym. Dzięki naszemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie dokładnie dobrać produkty i urządzenia do jakichkolwiek wymagań technicznych określonej instalacji.
Najważniejsze w hurtowniach hydraulicznych jest kompleksowe wyposażenie. Pamar specjalizuje się w następujących instalacjach: kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, miedzianych, stalowych, z tworzyw sztucznych, ogrzewania podłogowego, fotowoltaicznych, systemy PPOŻ, wentylacyjnych, rekuperacja.
hurtownia hydrauliczna Katowice
hurtownia hydrauliczna Katowice
 
Nasza hurtownia hydrauliczna w Katowicach oferuje szeroki zakres produktów przy zachowaniu najlepszej jakości, jak i profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie naszych klientów to nasz priorytet, a ilość zrealizowanych projektów to potwierdzenie naszego wysokiego wykwalifikowania i niezawodność na każdym etapie montażu lub zakupu powyższych instalacji i produktów oraz urządzeń z nimi powiązanymi. Co najważniejsze, stale się uczymy i rozwijamy. Czynnie bierzemy udział w szkoleniach, nieustannie zwiększając swoje kwalifikacje. Rozwiązania techniczne ciągle ewoluują lub wdrażane są całkowicie nowe techniki instalacyjne, co powoduje, że instalatorzy, jak i hurtownie sanitarne powinny ciągle rozwijać swoją wiedzę.

Hurtownia sanitarna numer 1
w Katowicach to my.

Zadzwoń pod: 601-242-668 lub napisz maila na: a.krzempek@pamar.ik.pl, a przekonasz się sam.

Do zobaczenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych