Hurtownia hydrauliczna Kęty

Szukasz hurtowni hydraulicznej w Kętach? Jesteś instalatorem i szukasz nowego dostawcy? Dobrze trafiłeś!

Miasto Kęty znajduje się w obrębie obsługiwanego przez nas obszaru.
Firma PAMAR posiada to 20-letnie doświadczenie, a już od 2011 posiadamy status hurtowni. Zajmujemy się nie tylko hurtem hydraulicznym, ale także zajmujemy się dystrybucją instalacji grzewczych, sanitarnych i fotowoltaicznych. Jako jedna z firm grupy Instal Konsorcjum posiadamy produkty, jak i marki, które są wytwarzane na naszą wyłączność, w tym: QIK, CONCEPT i VITECO.
hurtownia hydrauliczna Kęty
hurtownia hydrauliczna Kęty
 
Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do klientów oraz służymy fachową radą na każdym z etapów - decyzyjnym i zakupowym. Dzięki naszemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie dokładnie dobrać produkty i urządzenia do jakichkolwiek wymagań technicznych danej instalacji.
Hurtownie instalacyjne, czyli hurtownie hydrauliczne powinny być kompleksowo wyposażone. Nasza firma specjalizuje się w następujących instalacjach: kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, miedzianych, stalowych, z tworzyw sztucznych, ogrzewania podłogowego, fotowoltaicznych, systemy p.poż, wentylacyjnych, rekuperacja.
hurtownia hydrauliczna Kęty
hurtownia hydrauliczna Kęty
 
Jako hurtownia hydrauliczna w Kętach oferujemy szeroki zakres produktów przy zachowaniu najwyższej jakości, jak i profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie naszych klientów to nasz priorytet, a ilość zrealizowanych projektów potwierdza nasze wysokie wykwalifikowanie i niezawodność na każdym z etapów montażu czy też zakupu powyższych instalacji i produktów oraz urządzeń, które się nimi wiążą. Co najważniejsze, stale się uczymy i rozwijamy. Cały czas bierzemy udział w szkoleniach, ciągle podnosząc swoje kwalifikacje. Rozwiązania techniczne wciąż ewoluują lub wdrażane są całkowicie nowe techniki instalacyjne, przez co powoduje, że nasi instalatorzy, jak i hurtownie sanitarne powinny ciągle rozwijać swoją wiedzę.
Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.

Hurtownia sanitarna numer 1
w Kętach to my.

Zadzwoń pod: 601-242-668 lub napisz maila na: a.krzempek@pamar.ik.pl, a sam się przekonasz.

Do zobaczenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych