Hurtownia hydrauliczna Kłobuck

Chcesz znaleźć hurtownie hydrauliczną w Kłobucku? Zajmujesz się instalacjami i szukasz dobrego dostawcy? Znalazłeś nas!

Twoje miasto Kłobuck znajduje się w obrębie obsługiwanego przez nas obszaru.
Firma PAMAR ma ponad 20-letnie doświadczenie, a już od 2011 oficjalnie jesteśmy hurtownią. Jesteśmy nie tylko hurtownią hydrauliczną, ale również zajmujemy się dystrybucją instalacji grzewczych, sanitarnych i fotowoltaicznych. Jako członek grupy Instal Konsorcjum w swoim zanadrzu mamy produkty, jak i marki, które są wytwarzane na naszą wyłączność, w tym: QIK, CONCEPT i VITECO.
hurtownia hydrauliczna Kłobuck
hurtownia hydrauliczna Kłobuck
 
Charakteryzujemy się indywidualnym podejściem do klientów i służymy radą specjalisty na każdym z etapów - decyzyjnym i zakupowym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie dokładnie dobrać produkty i urządzenia do jakichkolwiek wymagań technicznych określonej instalacji.
Hurtownie instalacyjne, czyli hurtownie hydrauliczne powinny być kompleksowo wyposażone. Nasza firma specjalizuje się w poniższych instalacjach: kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, miedzianych, stalowych, z tworzyw sztucznych, ogrzewania podłogowego, fotowoltaicznych, systemy PPOŻ, wentylacyjnych, rekuperacja.
hurtownia hydrauliczna Kłobuck
hurtownia hydrauliczna Kłobuck
 
Nasza hurtownia hydrauliczna w Kłobucku oferuje szeroki zakres produktów przy zachowaniu ich najlepszej jakości oraz profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie naszych klientów to nasz priorytet, a ilość zrealizowanych projektów to potwierdzenie naszego wysokiego wykwalifikowania i niezawodność na każdym etapie montażu lub zakupu powyżej wymienionych instalacji i produktów oraz urządzeń, które się nimi wiążą. Co więcej, wciąż się uczymy i rozwijamy. Cały czas bierzemy udział w szkoleniach, ciągle zwiększając swoje kwalifikacje. Rozwiązania techniczne wciąż ewoluują lub wdrażane są totalnie nowe techniki instalacyjne, przez co powoduje, że instalatorzy, jak i hurtownie sanitarne powinny ciągle rozwijać swoją wiedzę.
Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.

Hurtownia sanitarna numer 1
w Kłobucku to my.

Zadzwoń pod: 601-241-855 lub napisz maila na: w.krawczyk@pamar.ik.pl, a sam się przekonasz.

Do zobaczenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych