Hurtownia hydrauliczna Knurów

Poszukujesz hurtowni hydraulicznej w Knurowie? Zajmujesz się instalacjami i szukasz nowego dostawcy? Zadzwoń do nas!

Twoje miasto Knurów jest na obsługiwanym przez nas obszarze.
Firma PAMAR posiada to ponad 20-letnie doświadczenie, a od 2011 oficjalnie jesteśmy hurtownią. Jesteśmy nie tylko hurtownią hydrauliczną, ale również zajmujemy się dystrybucją powszechnie potrzebnych instalacji grzewczych, sanitarnych i fotowoltaicznych. Jako jedna z firm grupy Instal Konsorcjum mamy produkty, jak i marki, które są wytwarzane na naszą wyłączność, w tym: QIK, CONCEPT i VITECO.
hurtownia hydrauliczna Knurów
hurtownia hydrauliczna Knurów
 
Charakteryzujemy się indywidualnym podejściem do klientów i służymy radą specjalisty na każdym z etapów - decyzyjnym i zakupowym. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie dokładnie dobrać produkty i urządzenia do wymagań technicznych określonej instalacji.
Najważniejsze w hurtowniach hydraulicznych jest kompleksowe wyposażenie. Pamar specjalizuje się w poniższych instalacjach: kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, miedzianych, stalowych, z tworzyw sztucznych, ogrzewania podłogowego, fotowoltaicznych, systemy PPOŻ, wentylacyjnych, rekuperacja.
hurtownia hydrauliczna Knurów
hurtownia hydrauliczna Knurów
 
Nasza hurtownia hydrauliczna w Knurowie oferuje szeroki wachlarz produktów przy zachowaniu najlepszej jakości oraz profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie naszych klientów to nasz priorytet, a ilość zrealizowanych projektów to potwierdzenie naszego wysokiego wykwalifikowania i niezawodność na każdym etapie montażu lub zakupu powyższych instalacji i produktów oraz urządzeń z nimi powiązanymi. Co więcej, ciągle się uczymy i rozwijamy. Czynnie bierzemy udział w szkoleniach, nieustannie zwiększając nasze kwalifikacje. Rozwiązania techniczne ciągle ewoluują lub wdrażane są totalnie nowe sposoby instalacyjne, co powoduje, że instalatorzy, jak i hurtownie sanitarne powinny stale rozwijać swoją wiedzę.
Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.

Hurtownia sanitarna numer 1
w Knurowie to my.

Zadzwoń pod: 601-241-855 lub napisz maila na: w.krawczyk@pamar.ik.pl, a przekonasz się sam.

Do zobaczenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych