Hurtownia hydrauliczna Koniecpol

Szukasz hurtowni hydraulicznej w Koniecpolu? Jesteś instalatorem i szukasz nowego dostawcy? Znalazłeś nas!

Twoje miasto Koniecpol znajduje się na obsługiwanym przez nas terenie.
Firma PAMAR posiada 20-letnie doświadczenie, a od 2011 posiadamy status hurtowni. Zajmujemy się nie tylko hurtem hydraulicznym, ale także zajmujemy się dystrybucją instalacji grzewczych, sanitarnych i fotowoltaicznych. Jako jedna z firm grupy Instal Konsorcjum mamy produkty oraz marki, które są wytwarzane na naszą wyłączność, w tym: QIK, CONCEPT i VITECO.
hurtownia hydrauliczna Koniecpol
hurtownia hydrauliczna Koniecpol
 
Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do klientów oraz zawsze służymy radą specjalisty na każdym z etapów - decyzyjnym i zakupowym. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala na dokładne dobranie produktów i urządzeń do jakichkolwiek wymagań technicznych określonej instalacji.
Najważniejszym czynnikiem dobrej hurtowni jest kompleksowe wyposażenie. Pamar specjalizuje się w instalacjach: kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, miedzianych, stalowych, z tworzyw sztucznych, ogrzewania podłogowego, fotowoltaicznych, systemy p.poż, wentylacyjnych, rekuperacja.
hurtownia hydrauliczna Koniecpol
hurtownia hydrauliczna Koniecpol
 
Jako hurtownia hydrauliczna w Koniecpolu oferujemy szeroki wachlarz produktów przy zachowaniu najwyższej jakości oraz profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie naszych klientów to nasz priorytet, a ilość zrealizowanych projektów to potwierdzenie naszego wysokiego wykwalifikowania i niezawodność na każdym z etapów montażu czy też zakupu wyżej wymienionych instalacji i produktów oraz urządzeń, które się nimi wiążą. Co więcej, ciągle się uczymy i rozwijamy. Czynnie bierzemy udział w szkoleniach, ciągle podnosząc nasze kwalifikacje. Rozwiązania techniczne ciągle ewoluują lub są wdrażane totalnie nowe techniki instalacyjne, przez co powoduje, że wszyscy instalatorzy, jak i hurtownie sanitarne powinny ciągle rozwijać swoją wiedzę.
Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.

Hurtownia sanitarna numer 1
w Koniecpolu to my.

Zadzwoń pod: 601-242-668 lub napisz maila na: a.krzempek@pamar.ik.pl, a przekonasz się sam.

Do zobaczenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych