Hurtownia hydrauliczna Koziegłowy

Poszukujesz hurtowni hydraulicznej w Koziegłowach? Jesteś instalatorem i szukasz nowego dostawcy?

Twoje miasto Koziegłowy znajduje się na obsługiwanym przez naszą firmę terenie.
Firma PAMAR ma 20-letnie doświadczenie, a już od 2011 oficjalnie jesteśmy hurtownią. Nie tylko jesteśmy hurtownią hydrauliczną, ale także zajmujemy się dystrybucją instalacji grzewczych, sanitarnych i fotowoltaicznych. Jako członek grupy Instal Konsorcjum mamy produkty, jak i marki, które są produkowane na którą mamy, w tym: QIK, CONCEPT i VITECO.
hurtownia hydrauliczna Koziegłowy
hurtownia hydrauliczna Koziegłowy
 
Charakteryzujemy się indywidualnym podejściem do klientów oraz służymy radą specjalisty na każdym etapie decyzyjnym i zakupowym. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala na dokładne dobranie produktów i urządzeń do wymagań technicznych określonej instalacji.
Hurtownie instalacyjne, czyli hurtownie hydrauliczne powinny być kompleksowo wyposażone. Pamar specjalizuje się w następujących instalacjach: kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, miedzianych, stalowych, z tworzyw sztucznych, ogrzewania podłogowego, fotowoltaicznych, systemy p.poż, wentylacyjnych, rekuperacja.
hurtownia hydrauliczna Koziegłowy
hurtownia hydrauliczna Koziegłowy
 
Jako hurtownia hydrauliczna w Koziegłowach oferujemy szeroki wachlarz produktów przy zachowaniu najlepszej jakości oraz profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie naszych klientów jest naszym priorytetem, a ilość zrealizowanych projektów to potwierdzenie naszego wysokiego wykwalifikowania i niezawodność na każdym etapie montażu czy też zakupu powyższych instalacji i produktów oraz urządzeń z nimi powiązanymi. Co więcej, stale się uczymy i rozwijamy. Aktywnie bierzemy udział w szkoleniach, ciągle podnosząc swoje kwalifikacje. Rozwiązania techniczne ciągle ewoluują lub są wdrażane całkowicie nowe techniki instalacyjne, przez co powoduje, że instalatorzy, jak i hurtownie sanitarne powinny cały czas rozwijać swoją wiedzę.
Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.

Hurtownia sanitarna numer 1
w Koziegłowach to my.

Zadzwoń pod: 601-242-668 lub napisz maila na: a.krzempek@pamar.ik.pl, a przekonasz się sam.

Do zobaczenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych