Hurtownia hydrauliczna Krzepice

Chcesz znaleźć hurtownie hydrauliczną w Krzepicach? Zajmujesz się instalacjami i szukasz odpowiedniego dostawcy? Jesteśmy tu dla Ciebie!

Twoje miasto Krzepice jest na obsługiwanym przez naszą firmę terenie.
Firma PAMAR ma to 20-letnie doświadczenie, a już od 2011 posiada status hurtowni. Jesteśmy nie tylko hurtownią hydrauliczną, ale również zajmujemy się dystrybucją powszechnie potrzebnych instalacji grzewczych, sanitarnych i fotowoltaicznych. Jako jedna z firm grupy Instal Konsorcjum w swoim zanadrzu mamy produkty oraz marki, które są wytwarzane na którą mamy, w tym: QIK, CONCEPT i VITECO.
hurtownia hydrauliczna Krzepice
hurtownia hydrauliczna Krzepice
 
Charakteryzujemy się indywidualnym podejściem do klientów i służymy radą specjalisty na każdym z etapów - decyzyjnym i zakupowym. Dzięki naszemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie dokładnie dobrać produkty i urządzenia do każdych wymagań technicznych określonej instalacji.
Hurtownie instalacyjne, czy też hurtownie hydrauliczne powinny być kompleksowo wyposażone. Pamar specjalizuje się w instalacjach: kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, miedzianych, stalowych, z tworzyw sztucznych, ogrzewania podłogowego, fotowoltaicznych, systemy PPOŻ, wentylacyjnych, rekuperacja.
hurtownia hydrauliczna Krzepice
hurtownia hydrauliczna Krzepice
 
Jako hurtownia hydrauliczna w Krzepicach oferujemy szeroki zakres produktów przy zachowaniu ich najlepszej jakości oraz profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie naszych klientów to nasz priorytet, a ilość zrealizowanych projektów potwierdza nasze wysokie wykwalifikowanie oraz niezawodność na każdym z etapów montażu lub zakupu powyższych instalacji i produktów oraz urządzeń z nimi powiązanymi. Co więcej, wciąż się uczymy i rozwijamy. Aktywnie bierzemy udział w szkoleniach, nieustannie podnosząc nasze kwalifikacje. Rozwiązania techniczne wciąż ewoluują lub wdrażane są totalnie nowe sposoby instalacyjne, co powoduje, że nasi instalatorzy, jak i hurtownie sanitarne powinny ciągle rozwijać swoją wiedzę.
Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.

Hurtownia sanitarna numer 1
w Krzepicach to my.

Zadzwoń pod: 601-241-855 lub napisz maila na: w.krawczyk@pamar.ik.pl, a sam się przekonasz.

Do zobaczenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych