Hurtownia hydrauliczna Łaziska Górne

Poszukujesz hurtowni hydraulicznej w Łaziskach Górnych? Zajmujesz się instalacjami i szukasz nowego dostawcy? Jesteśmy tu dla Ciebie!

Miasto Łaziska Górne jest w obrębie obsługiwanego przez naszą firmę obszaru.
Przedsiębiorstwo PAMAR ma 20-letnie doświadczenie, a od 2011 posiadamy status hurtowni. Zajmujemy się nie tylko hurtem hydraulicznym, ale także zajmujemy się dystrybucją powszechnie potrzebnych instalacji grzewczych, sanitarnych i fotowoltaicznych. Jako jedna z firm grupy Instal Konsorcjum w swoim zanadrzu posiadamy produkty oraz marki, które są produkowane na którą mamy, w tym: QIK, CONCEPT i VITECO.
hurtownia hydrauliczna Łaziska Górne
hurtownia hydrauliczna Łaziska Górne
 
Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do klientów i służymy radą specjalisty na każdym etapie decyzyjnym i zakupowym. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala na dokładne dobranie produktów i urządzeń do jakichkolwiek wymagań technicznych określonej instalacji.
Najważniejsze w hurtowniach hydraulicznych jest kompleksowe wyposażenie. Nasza firma specjalizuje się w poniższych instalacjach: kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, miedzianych, stalowych, z tworzyw sztucznych, ogrzewania podłogowego, fotowoltaicznych, systemy PPOŻ, wentylacyjnych, rekuperacja.
hurtownia hydrauliczna Łaziska Górne
hurtownia hydrauliczna Łaziska Górne
 
Nasza hurtownia hydrauliczna w Łaziskach Górnych oferuje szeroki wachlarz produktów przy zachowaniu najwyższej jakości, jak i profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie naszych klientów to nasz priorytet, a ilość zrealizowanych projektów potwierdza nasze wysokie wykwalifikowanie oraz niezawodność na każdym etapie montażu czy też zakupu powyżej wymienionych instalacji i produktów oraz urządzeń, które się nimi wiążą. Co najważniejsze, stale się uczymy i rozwijamy. Czynnie bierzemy udział w szkoleniach, ciągle zwiększając swoje kwalifikacje. Rozwiązania techniczne cały czas ewoluują lub wdrażane są totalnie nowe sposoby instalacyjne, co powoduje, że nasi instalatorzy, jak i hurtownie sanitarne powinny stale rozwijać swoją wiedzę.
Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.

Hurtownia sanitarna numer 1
w Łaziskach Górnych to my.

Zadzwoń pod: 601-241-855 lub napisz maila na: w.krawczyk@pamar.ik.pl, a przekonasz się sam.

Do zobaczenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych