Hurtownia hydrauliczna Łazy

Szukasz hurtowni hydraulicznej w Łazach? Zajmujesz się instalacjami i szukasz odpowiedniego dostawcy? Jesteśmy tu dla Ciebie!

Miasto Łazy jest na obsługiwanym przez nas terenie.
Przedsiębiorstwo PAMAR ma to ponad 20-letnie doświadczenie, a od 2011 posiadamy status hurtowni. Zajmujemy się nie tylko hurtem hydraulicznym, ale również zajmujemy się dystrybucją instalacji grzewczych, sanitarnych i fotowoltaicznych. Jako członek grupy Instal Konsorcjum w swoim zanadrzu mamy produkty, jak i marki, które są wytwarzane na którą mamy, w tym: QIK, CONCEPT i VITECO.
hurtownia hydrauliczna Łazy
hurtownia hydrauliczna Łazy
 
Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do klientów i zawsze służymy radą specjalisty na każdym etapie decyzyjnym i zakupowym. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala na dokładne dobranie produktów i urządzeń do jakichkolwiek wymagań technicznych określonej instalacji.
Hurtownie instalacyjne, czy też hurtownie hydrauliczne powinny być kompleksowo wyposażone. Pamar specjalizuje się w następujących instalacjach: kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, miedzianych, stalowych, z tworzyw sztucznych, ogrzewania podłogowego, fotowoltaicznych, systemy PPOŻ, wentylacyjnych, rekuperacja.
hurtownia hydrauliczna Łazy
hurtownia hydrauliczna Łazy
 
Nasza hurtownia hydrauliczna w Łazach oferuje szeroki zakres produktów przy zachowaniu najlepszej jakości oraz profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie naszych klientów jest naszym priorytetem, a ilość zrealizowanych projektów to potwierdzenie naszego wysokiego wykwalifikowania oraz niezawodność na każdym etapie montażu czy też zakupu powyższych instalacji i produktów oraz urządzeń, które się nimi wiążą. Co więcej, ciągle się uczymy i rozwijamy. Aktywnie bierzemy udział w szkoleniach, nieustannie zwiększając nasze kwalifikacje. Rozwiązania techniczne cały czas ewoluują lub są wdrażane totalnie nowe sposoby instalacyjne, co powoduje, że wszyscy instalatorzy, jak i hurtownie sanitarne powinny ciągle rozwijać swoją wiedzę.
Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.

Hurtownia sanitarna numer 1
w Łazach to my.

Zadzwoń pod: 601-242-668 lub napisz maila na: a.krzempek@pamar.ik.pl, a przekonasz się sam.

Do zobaczenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych