Hurtownia hydrauliczna Miasteczko Śląskie

Chcesz znaleźć hurtownie hydrauliczną w Miasteczku Śląskim? Zajmujesz się instalacjami i szukasz zaufanego dostawcy? Jesteśmy tu dla Ciebie!

Twoje miasto Miasteczko Śląskie znajduje się na obsługiwanym przez naszą firmę terenie.
Firma PAMAR posiada to 20-letnie doświadczenie, a już od 2011 posiada status hurtowni. Zajmujemy się nie tylko hurtem hydraulicznym, ale również zajmujemy się dystrybucją powszechnie potrzebnych instalacji grzewczych, sanitarnych i fotowoltaicznych. Jako jedna z firm grupy Instal Konsorcjum w swoim zanadrzu mamy produkty oraz marki, które są wytwarzane na którą mamy, w tym: QIK, CONCEPT i VITECO.
hurtownia hydrauliczna Miasteczko Śląskie
hurtownia hydrauliczna Miasteczko Śląskie
 
Charakteryzujemy się indywidualnym podejściem do klientów i służymy fachową radą na każdym z etapów - decyzyjnym i zakupowym. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala na dokładne dobranie produktów i urządzeń do wymagań technicznych danej instalacji.
Hurtownie instalacyjne, czy też hurtownie hydrauliczne powinny być kompleksowo wyposażone. Nasza firma specjalizuje się w instalacjach: kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, miedzianych, stalowych, z tworzyw sztucznych, ogrzewania podłogowego, fotowoltaicznych, systemy p.poż, wentylacyjnych, rekuperacja.
hurtownia hydrauliczna Miasteczko Śląskie
hurtownia hydrauliczna Miasteczko Śląskie
 
Nasza hurtownia hydrauliczna w Miasteczku Śląskim oferuje szeroki zakres produktów przy zachowaniu najlepszej jakości oraz profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie naszych klientów jest naszym priorytetem, a ilość zrealizowanych projektów to potwierdzenie naszego wysokiego wykwalifikowania oraz niezawodność na każdym z etapów montażu lub zakupu powyższych instalacji i produktów oraz urządzeń, które się nimi wiążą. Co więcej, wciąż się uczymy i rozwijamy. Czynnie bierzemy udział w szkoleniach, ciągle podnosząc swoje kwalifikacje. Rozwiązania techniczne wciąż ewoluują lub są wdrażane całkowicie nowe sposoby instalacyjne, przez co powoduje, że instalatorzy, jak i hurtownie sanitarne powinny stale rozwijać swoją wiedzę.
Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.

Hurtownia sanitarna numer 1
w Miasteczku Śląskim to my.

Zadzwoń pod: 601-242-668 lub napisz maila na: a.krzempek@pamar.ik.pl, a przekonasz się sam.

Do zobaczenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych