Hurtownia hydrauliczna Mysłowice

Chcesz znaleźć hurtownie hydrauliczną w Mysłowicach? Jesteś instalatorem i szukasz zaufanego dostawcy? Jesteśmy tu dla Ciebie!

Twoje miasto Mysłowice jest na obsługiwanym przez nas obszarze.
Przedsiębiorstwo PAMAR posiada to ponad 20-letnie doświadczenie, a od 2011 oficjalnie jesteśmy hurtownią. Jesteśmy nie tylko hurtownią hydrauliczną, ale również zajmujemy się dystrybucją instalacji grzewczych, sanitarnych i fotowoltaicznych. Jako jedna z firm grupy Instal Konsorcjum w swoim zanadrzu mamy produkty, jak i marki, które są wytwarzane na naszą wyłączność, w tym: QIK, CONCEPT i VITECO.
hurtownia hydrauliczna Mysłowice
hurtownia hydrauliczna Mysłowice
 
Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do klientów i zawsze służymy fachową radą na każdym etapie decyzyjnym i zakupowym. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala na dokładne dobranie produktów i urządzeń do wymagań technicznych danej instalacji.
Hurtownie instalacyjne, czyli hurtownie hydrauliczne powinny być kompleksowo wyposażone. Pamar specjalizuje się w poniższych instalacjach: kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, miedzianych, stalowych, z tworzyw sztucznych, ogrzewania podłogowego, fotowoltaicznych, systemy p.poż, wentylacyjnych, rekuperacja.
hurtownia hydrauliczna Mysłowice
hurtownia hydrauliczna Mysłowice
 
Jako hurtownia hydrauliczna w Mysłowicach oferujemy szeroki wachlarz produktów przy zachowaniu ich najlepszej jakości oraz profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie naszych klientów to nasz priorytet, a ilość zrealizowanych projektów potwierdza nasze wysokie wykwalifikowanie oraz niezawodność na każdym z etapów montażu czy też zakupu powyższych instalacji i produktów oraz urządzeń z nimi powiązanymi. Co najważniejsze, ciągle się uczymy i rozwijamy. Aktywnie bierzemy udział w szkoleniach, nieustannie podnosząc nasze kwalifikacje. Rozwiązania techniczne ciągle ewoluują lub wdrażane są całkowicie nowe sposoby instalacyjne, co powoduje, że wszyscy instalatorzy, jak i hurtownie sanitarne powinny cały czas rozwijać swoją wiedzę.
Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.

Hurtownia sanitarna numer 1
w Mysłowicach to my.

Zadzwoń pod: 601-242-668 lub napisz maila na: a.krzempek@pamar.ik.pl, a przekonasz się sam.

Do zobaczenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych