Hurtownia hydrauliczna Myszków

Chcesz znaleźć hurtownie hydrauliczną w Myszkowie? Zajmujesz się instalacjami i szukasz rzetelnego dostawcy? Dobrze, że na nas trafiłeś!

Twoje miasto Myszków jest w obrębie obsługiwanego przez nas terenu.
Firma PAMAR ma 20-letnie doświadczenie, a już od 2011 oficjalnie jesteśmy hurtownią. Jesteśmy nie tylko hurtownią hydrauliczną, ale także zajmujemy się dystrybucją powszechnie potrzebnych instalacji grzewczych, sanitarnych i fotowoltaicznych. Jako jedna z firm grupy Instal Konsorcjum w swoim zanadrzu mamy produkty, jak i marki, które są wytwarzane na naszą wyłączność, w tym: QIK, CONCEPT i VITECO.
hurtownia hydrauliczna Myszków
hurtownia hydrauliczna Myszków
 
Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do klientów i zawsze służymy fachową radą na każdym etapie decyzyjnym i zakupowym. Dzięki naszemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie dokładnie dobrać produkty i urządzenia do jakichkolwiek wymagań technicznych danej instalacji.
Najważniejszym czynnikiem dobrej hurtowni jest kompleksowe wyposażenie. Nasza firma specjalizuje się w instalacjach: kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, miedzianych, stalowych, z tworzyw sztucznych, ogrzewania podłogowego, fotowoltaicznych, systemy PPOŻ, wentylacyjnych, rekuperacja.
hurtownia hydrauliczna Myszków
hurtownia hydrauliczna Myszków
 
Jako hurtownia hydrauliczna w Myszkowie oferujemy szeroki wachlarz produktów przy zachowaniu najlepszej jakości, jak i profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie naszych klientów to nasz priorytet, a ilość zrealizowanych projektów to potwierdzenie naszego wysokiego wykwalifikowania oraz niezawodność na każdym etapie montażu czy też zakupu powyżej wymienionych instalacji i produktów oraz urządzeń z nimi powiązanymi. Co więcej, ciągle się uczymy i rozwijamy. Czynnie bierzemy udział w szkoleniach, nieustannie zwiększając swoje kwalifikacje. Rozwiązania techniczne cały czas ewoluują lub są wdrażane całkowicie nowe sposoby instalacyjne, przez co powoduje, że nasi instalatorzy, jak i hurtownie sanitarne powinny wciąż rozwijać swoją wiedzę.
Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.

Hurtownia sanitarna numer 1
w Myszkowie to my.

Zadzwoń pod: 601-242-668 lub napisz maila na: a.krzempek@pamar.ik.pl, a sam się przekonasz.

Do zobaczenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych