Hurtownia hydrauliczna Ogrodzieniec

Szukasz hurtowni hydraulicznej w Ogrodzieńcu? Jesteś instalatorem i szukasz dobrego dostawcy?

Twoje miasto Ogrodzieniec znajduje się w obrębie obsługiwanego przez naszą firmę terenu.
Przedsiębiorstwo PAMAR ma to ponad 20-letnie doświadczenie, a już od 2011 posiada status hurtowni. Zajmujemy się nie tylko hurtem hydraulicznym, ale również zajmujemy się dystrybucją powszechnie potrzebnych instalacji grzewczych, sanitarnych i fotowoltaicznych. Jako jedna z firm grupy Instal Konsorcjum posiadamy produkty oraz marki, które są produkowane na którą mamy, w tym: QIK, CONCEPT i VITECO.
hurtownia hydrauliczna Ogrodzieniec
hurtownia hydrauliczna Ogrodzieniec
 
Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do klientów i zawsze służymy fachową radą na każdym z etapów - decyzyjnym i zakupowym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie dokładnie dobrać produkty i urządzenia do każdych wymagań technicznych określonej instalacji.
Hurtownie instalacyjne, czy też hurtownie hydrauliczne powinny być kompleksowo wyposażone. Pamar specjalizuje się w następujących instalacjach: kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, miedzianych, stalowych, z tworzyw sztucznych, ogrzewania podłogowego, fotowoltaicznych, systemy PPOŻ, wentylacyjnych, rekuperacja.
hurtownia hydrauliczna Ogrodzieniec
hurtownia hydrauliczna Ogrodzieniec
 
Nasza hurtownia hydrauliczna w Ogrodzieńcu oferuje szeroki wachlarz produktów przy zachowaniu najwyższej jakości, jak i profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie naszych klientów jest naszym priorytetem, a ilość zrealizowanych projektów to potwierdzenie naszego wysokiego wykwalifikowania oraz niezawodność na każdym z etapów montażu czy też zakupu powyższych instalacji i produktów oraz urządzeń, które się nimi wiążą. Co więcej, stale się uczymy i rozwijamy. Czynnie bierzemy udział w szkoleniach, nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje. Rozwiązania techniczne ciągle ewoluują lub wdrażane są całkowicie nowe sposoby instalacyjne, co powoduje, że wszyscy instalatorzy, jak i hurtownie sanitarne powinny cały czas rozwijać swoją wiedzę.
Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.

Hurtownia sanitarna numer 1
w Ogrodzieńcu to my.

Zadzwoń pod: 601-241-855 lub napisz maila na: w.krawczyk@pamar.ik.pl, a sam się przekonasz.

Do zobaczenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych