Hurtownia hydrauliczna Orzesze

Szukasz hurtowni hydraulicznej w Orzeszu? Jesteś instalatorem i szukasz zaufanego dostawcy? Jesteśmy tu dla Ciebie!

Twoje miasto Orzesze jest w obrębie obsługiwanego przez naszą firmę terenu.
Firma PAMAR ma ponad 20-letnie doświadczenie, a już od 2011 oficjalnie jesteśmy hurtownią. Zajmujemy się nie tylko hurtem hydraulicznym, ale także zajmujemy się dystrybucją powszechnie potrzebnych instalacji grzewczych, sanitarnych i fotowoltaicznych. Jako członek grupy Instal Konsorcjum w swoim zanadrzu posiadamy produkty oraz marki, które są wytwarzane na którą mamy, w tym: QIK, CONCEPT i VITECO.
hurtownia hydrauliczna Orzesze
hurtownia hydrauliczna Orzesze
 
Charakteryzujemy się indywidualnym podejściem do klientów oraz służymy fachową radą na każdym z etapów - decyzyjnym i zakupowym. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala na dokładne dobranie produktów i urządzeń do każdych wymagań technicznych określonej instalacji.
Najważniejszym czynnikiem dobrej hurtowni jest kompleksowe wyposażenie. Pamar specjalizuje się w poniższych instalacjach: kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, miedzianych, stalowych, z tworzyw sztucznych, ogrzewania podłogowego, fotowoltaicznych, systemy p.poż, wentylacyjnych, rekuperacja.
hurtownia hydrauliczna Orzesze
hurtownia hydrauliczna Orzesze
 
Nasza hurtownia hydrauliczna w Orzeszu oferuje szeroki zakres produktów przy zachowaniu najwyższej jakości oraz profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie naszych klientów to nasz priorytet, a ilość zrealizowanych projektów potwierdza nasze wysokie wykwalifikowanie i niezawodność na każdym z etapów montażu lub zakupu powyższych instalacji i produktów oraz urządzeń, które się nimi wiążą. Co najważniejsze, wciąż się uczymy i rozwijamy. Czynnie bierzemy udział w szkoleniach, nieustannie zwiększając swoje kwalifikacje. Rozwiązania techniczne wciąż ewoluują lub są wdrażane totalnie nowe sposoby instalacyjne, co powoduje, że wszyscy instalatorzy, jak i hurtownie sanitarne powinny ciągle rozwijać swoją wiedzę.
Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.

Hurtownia sanitarna numer 1
w Orzeszu to my.

Zadzwoń pod: 601-241-855 lub napisz maila na: w.krawczyk@pamar.ik.pl, a przekonasz się sam.

Do zobaczenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych