Hurtownia hydrauliczna Oświęcim

Poszukujesz hurtowni hydraulicznej w Oświęcimiu? Zajmujesz się instalacjami i szukasz zaufanego dostawcy? Znalazłeś nas!

Twoje miasto Oświęcim znajduje się na obsługiwanym przez naszą firmę obszarze.
Firma PAMAR posiada to ponad 20-letnie doświadczenie, a od 2011 oficjalnie jesteśmy hurtownią. Jesteśmy nie tylko hurtownią hydrauliczną, ale także zajmujemy się dystrybucją instalacji grzewczych, sanitarnych i fotowoltaicznych. Jako członek grupy Instal Konsorcjum w swoim zanadrzu mamy produkty, jak i marki, które są wytwarzane na którą mamy, w tym: QIK, CONCEPT i VITECO.
hurtownia hydrauliczna Oświęcim
hurtownia hydrauliczna Oświęcim
 
Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do klientów i zawsze służymy radą specjalisty na każdym z etapów - decyzyjnym i zakupowym. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala na dokładne dobranie produktów i urządzeń do wymagań technicznych danej instalacji.
Najważniejszym czynnikiem dobrej hurtowni jest kompleksowe wyposażenie. Nasza firma specjalizuje się w poniższych instalacjach: kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, miedzianych, stalowych, z tworzyw sztucznych, ogrzewania podłogowego, fotowoltaicznych, systemy p.poż, wentylacyjnych, rekuperacja.
hurtownia hydrauliczna Oświęcim
hurtownia hydrauliczna Oświęcim
 
Jako hurtownia hydrauliczna w Oświęcimiu oferujemy szeroki wachlarz produktów przy zachowaniu ich najwyższej jakości, jak i profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie naszych klientów to nasz priorytet, a ilość zrealizowanych projektów to potwierdzenie naszego wysokiego wykwalifikowania oraz niezawodność na każdym z etapów montażu czy też zakupu powyższych instalacji i produktów oraz urządzeń, które się nimi wiążą. Co więcej, wciąż się uczymy i rozwijamy. Cały czas bierzemy udział w szkoleniach, nieustannie podnosząc nasze kwalifikacje. Rozwiązania techniczne ciągle ewoluują lub wdrażane są totalnie nowe techniki instalacyjne, przez co powoduje, że nasi instalatorzy, jak i hurtownie sanitarne powinny wciąż rozwijać swoją wiedzę.
Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.

Hurtownia sanitarna numer 1
w Oświęcimiu to my.

Zadzwoń pod: 601-241-855 lub napisz maila na: w.krawczyk@pamar.ik.pl, a przekonasz się sam.

Do zobaczenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych