Hurtownia hydrauliczna Piekary Śląskie

Chcesz znaleźć hurtownie hydrauliczną w Piekarach Śląskich? Jesteś instalatorem i szukasz odpowiedniego dostawcy? Jesteśmy tu dla Ciebie!

Twoje miasto Piekary Śląskie jest na obsługiwanym przez nas obszarze.
Firma PAMAR ma 20-letnie doświadczenie, a już od 2011 posiada status hurtowni. Nie tylko jesteśmy hurtownią hydrauliczną, ale także zajmujemy się dystrybucją powszechnie potrzebnych instalacji grzewczych, sanitarnych i fotowoltaicznych. Jako członek grupy Instal Konsorcjum mamy produkty, jak i marki, które są wytwarzane na naszą wyłączność, w tym: QIK, CONCEPT i VITECO.
hurtownia hydrauliczna Piekary Śląskie
hurtownia hydrauliczna Piekary Śląskie
 
Charakteryzujemy się indywidualnym podejściem do klientów oraz zawsze służymy fachową radą na każdym etapie decyzyjnym i zakupowym. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala na dokładne dobranie produktów i urządzeń do każdych wymagań technicznych określonej instalacji.
Hurtownie instalacyjne, czyli hurtownie hydrauliczne powinny być kompleksowo wyposażone. Nasza firma specjalizuje się w poniższych instalacjach: kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, miedzianych, stalowych, z tworzyw sztucznych, ogrzewania podłogowego, fotowoltaicznych, systemy PPOŻ, wentylacyjnych, rekuperacja.
hurtownia hydrauliczna Piekary Śląskie
hurtownia hydrauliczna Piekary Śląskie
 
Nasza hurtownia hydrauliczna w Piekarach Śląskich oferuje szeroki zakres produktów przy zachowaniu najwyższej jakości, jak i profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie naszych klientów jest naszym priorytetem, a ilość zrealizowanych projektów to potwierdzenie naszego wysokiego wykwalifikowania i niezawodność na każdym z etapów montażu czy też zakupu powyższych instalacji i produktów oraz urządzeń z nimi powiązanymi. Co najważniejsze, ciągle się uczymy i rozwijamy. Cały czas bierzemy udział w szkoleniach, nieustannie podnosząc nasze kwalifikacje. Rozwiązania techniczne wciąż ewoluują lub wdrażane są totalnie nowe sposoby instalacyjne, co powoduje, że instalatorzy, jak i hurtownie sanitarne powinny wciąż rozwijać swoją wiedzę.
Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.

Hurtownia sanitarna numer 1
w Piekarach Śląskich to my.

Zadzwoń pod: 601-242-668 lub napisz maila na: a.krzempek@pamar.ik.pl, a sam się przekonasz.

Do zobaczenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych