Hurtownia hydrauliczna Pilica

Chcesz znaleźć hurtownie hydrauliczną w Pilicy? Zajmujesz się instalacjami i szukasz rzetelnego dostawcy? Znalazłeś nas!

Miasto Pilica znajduje się na obsługiwanym przez nas terenie.
Przedsiębiorstwo PAMAR posiada ponad 20-letnie doświadczenie, a już od 2011 posiada status hurtowni. Jesteśmy nie tylko hurtownią hydrauliczną, ale także zajmujemy się dystrybucją powszechnie potrzebnych instalacji grzewczych, sanitarnych i fotowoltaicznych. Jako członek grupy Instal Konsorcjum w swoim zanadrzu mamy produkty, jak i marki, które są produkowane na naszą wyłączność, w tym: QIK, CONCEPT i VITECO.
hurtownia hydrauliczna Pilica
hurtownia hydrauliczna Pilica
 
Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do klientów oraz służymy radą specjalisty na każdym etapie decyzyjnym i zakupowym. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala na dokładne dobranie produktów i urządzeń do wymagań technicznych określonej instalacji.
Najważniejsze w hurtowniach hydraulicznych jest kompleksowe wyposażenie. Pamar specjalizuje się w instalacjach: kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, miedzianych, stalowych, z tworzyw sztucznych, ogrzewania podłogowego, fotowoltaicznych, systemy p.poż, wentylacyjnych, rekuperacja.
hurtownia hydrauliczna Pilica
hurtownia hydrauliczna Pilica
 
Jako hurtownia hydrauliczna w Pilicy oferujemy szeroki zakres produktów przy zachowaniu ich najwyższej jakości oraz profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie naszych klientów to nasz priorytet, a ilość zrealizowanych projektów to potwierdzenie naszego wysokiego wykwalifikowania i niezawodność na każdym z etapów montażu czy też zakupu powyżej wymienionych instalacji i produktów oraz urządzeń, które się nimi wiążą. Co najważniejsze, wciąż się uczymy i rozwijamy. Czynnie bierzemy udział w szkoleniach, nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje. Rozwiązania techniczne cały czas ewoluują lub wdrażane są totalnie nowe sposoby instalacyjne, co powoduje, że instalatorzy, jak i hurtownie sanitarne powinny cały czas rozwijać swoją wiedzę.
Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.

Hurtownia sanitarna numer 1
w Pilicy to my.

Zadzwoń pod: 601-242-668 lub napisz maila na: a.krzempek@pamar.ik.pl, a sam się przekonasz.

Do zobaczenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych