Hurtownia hydrauliczna Przeciszów

Szukasz hurtowni hydraulicznej w Przeciszowie? Jesteś instalatorem i szukasz rzetelnego dostawcy? Jesteśmy tu dla Ciebie!

Twoje miasto Przeciszów znajduje się na obsługiwanym przez nas obszarze.
Firma PAMAR ma to ponad 20-letnie doświadczenie, a już od 2011 oficjalnie jesteśmy hurtownią. Zajmujemy się nie tylko hurtem hydraulicznym, ale także zajmujemy się dystrybucją powszechnie potrzebnych instalacji grzewczych, sanitarnych i fotowoltaicznych. Jako członek grupy Instal Konsorcjum posiadamy produkty oraz marki, które są produkowane na którą mamy, w tym: QIK, CONCEPT i VITECO.
hurtownia hydrauliczna Przeciszów
hurtownia hydrauliczna Przeciszów
 
Charakteryzujemy się indywidualnym podejściem do klientów oraz zawsze służymy radą specjalisty na każdym z etapów - decyzyjnym i zakupowym. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie dokładnie dobrać produkty i urządzenia do wymagań technicznych określonej instalacji.
Hurtownie instalacyjne, czyli hurtownie hydrauliczne powinny być kompleksowo wyposażone. Nasza firma specjalizuje się w instalacjach: kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, miedzianych, stalowych, z tworzyw sztucznych, ogrzewania podłogowego, fotowoltaicznych, systemy PPOŻ, wentylacyjnych, rekuperacja.
hurtownia hydrauliczna Przeciszów
hurtownia hydrauliczna Przeciszów
 
Nasza hurtownia hydrauliczna w Przeciszowie oferuje szeroki zakres produktów przy zachowaniu ich najlepszej jakości oraz profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie naszych klientów to nasz priorytet, a ilość zrealizowanych projektów to potwierdzenie naszego wysokiego wykwalifikowania i niezawodność na każdym z etapów montażu lub zakupu wyżej wymienionych instalacji i produktów oraz urządzeń, które się nimi wiążą. Co najważniejsze, stale się uczymy i rozwijamy. Aktywnie bierzemy udział w szkoleniach, ciągle zwiększając swoje kwalifikacje. Rozwiązania techniczne ciągle ewoluują lub są wdrażane całkowicie nowe techniki instalacyjne, przez co powoduje, że instalatorzy, jak i hurtownie sanitarne powinny wciąż rozwijać swoją wiedzę.
Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.

Hurtownia sanitarna numer 1
w Przeciszowie to my.

Zadzwoń pod: 601-241-855 lub napisz maila na: w.krawczyk@pamar.ik.pl, a sam się przekonasz.

Do zobaczenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych