Hurtownia hydrauliczna Pszczyna

Chcesz znaleźć hurtownie hydrauliczną w Pszczynie? Zajmujesz się instalacjami i szukasz odpowiedniego dostawcy? Jesteśmy tu dla Ciebie!

Miasto Pszczyna jest na obsługiwanym przez nas obszarze.
Przedsiębiorstwo PAMAR posiada 20-letnie doświadczenie, a od 2011 oficjalnie jesteśmy hurtownią. Nie tylko jesteśmy hurtownią hydrauliczną, ale także zajmujemy się dystrybucją instalacji grzewczych, sanitarnych i fotowoltaicznych. Jako jedna z firm grupy Instal Konsorcjum w swoim zanadrzu mamy produkty, jak i marki, które są wytwarzane na naszą wyłączność, w tym: QIK, CONCEPT i VITECO.
hurtownia hydrauliczna Pszczyna
hurtownia hydrauliczna Pszczyna
 
Charakteryzujemy się indywidualnym podejściem do klientów oraz zawsze służymy radą specjalisty na każdym z etapów - decyzyjnym i zakupowym. Dzięki naszemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie dokładnie dobrać produkty i urządzenia do jakichkolwiek wymagań technicznych określonej instalacji.
Najważniejsze w hurtowniach hydraulicznych jest kompleksowe wyposażenie. Nasza firma specjalizuje się w następujących instalacjach: kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, miedzianych, stalowych, z tworzyw sztucznych, ogrzewania podłogowego, fotowoltaicznych, systemy p.poż, wentylacyjnych, rekuperacja.
hurtownia hydrauliczna Pszczyna
hurtownia hydrauliczna Pszczyna
 
Jako hurtownia hydrauliczna w Pszczynie oferujemy szeroki wachlarz produktów przy zachowaniu najwyższej jakości, jak i profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie naszych klientów jest naszym priorytetem, a ilość zrealizowanych projektów to potwierdzenie naszego wysokiego wykwalifikowania oraz niezawodność na każdym z etapów montażu czy też zakupu powyżej wymienionych instalacji i produktów oraz urządzeń, które się nimi wiążą. Co więcej, stale się uczymy i rozwijamy. Aktywnie bierzemy udział w szkoleniach, nieustannie podnosząc nasze kwalifikacje. Rozwiązania techniczne ciągle ewoluują lub wdrażane są totalnie nowe sposoby instalacyjne, co powoduje, że instalatorzy, jak i hurtownie sanitarne powinny wciąż rozwijać swoją wiedzę.
Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.

Hurtownia sanitarna numer 1
w Pszczynie to my.

Zadzwoń pod: 601-241-855 lub napisz maila na: w.krawczyk@pamar.ik.pl, a przekonasz się sam.

Do zobaczenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych