Hurtownia hydrauliczna Pszów

Szukasz hurtowni hydraulicznej w Pszowie? Zajmujesz się instalacjami i szukasz zaufanego dostawcy? Jesteśmy tu dla Ciebie!

Miasto Pszów znajduje się na obsługiwanym przez nas obszarze.
Firma PAMAR posiada ponad 20-letnie doświadczenie, a od 2011 posiadamy status hurtowni. Zajmujemy się nie tylko hurtem hydraulicznym, ale także zajmujemy się dystrybucją instalacji grzewczych, sanitarnych i fotowoltaicznych. Jako członek grupy Instal Konsorcjum w swoim zanadrzu posiadamy produkty, jak i marki, które są produkowane na naszą wyłączność, w tym: QIK, CONCEPT i VITECO.
hurtownia hydrauliczna Pszów
hurtownia hydrauliczna Pszów
 
Charakteryzujemy się indywidualnym podejściem do klientów i zawsze służymy fachową radą na każdym etapie decyzyjnym i zakupowym. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie dokładnie dobrać produkty i urządzenia do jakichkolwiek wymagań technicznych danej instalacji.
Hurtownie instalacyjne, czyli hurtownie hydrauliczne powinny być kompleksowo wyposażone. Pamar specjalizuje się w poniższych instalacjach: kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, miedzianych, stalowych, z tworzyw sztucznych, ogrzewania podłogowego, fotowoltaicznych, systemy p.poż, wentylacyjnych, rekuperacja.
hurtownia hydrauliczna Pszów
hurtownia hydrauliczna Pszów
 
Jako hurtownia hydrauliczna w Pszowie oferujemy szeroki zakres produktów przy zachowaniu ich najwyższej jakości, jak i profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie naszych klientów to nasz priorytet, a ilość zrealizowanych projektów to potwierdzenie naszego wysokiego wykwalifikowania oraz niezawodność na każdym z etapów montażu czy też zakupu wyżej wymienionych instalacji i produktów oraz urządzeń z nimi powiązanymi. Co najważniejsze, stale się uczymy i rozwijamy. Czynnie bierzemy udział w szkoleniach, ciągle zwiększając nasze kwalifikacje. Rozwiązania techniczne wciąż ewoluują lub wdrażane są całkowicie nowe sposoby instalacyjne, co powoduje, że nasi instalatorzy, jak i hurtownie sanitarne powinny cały czas rozwijać swoją wiedzę.
Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.

Hurtownia sanitarna numer 1
w Pszowie to my.

Zadzwoń pod: 601-242-668 lub napisz maila na: a.krzempek@pamar.ik.pl, a przekonasz się sam.

Do zobaczenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych