Hurtownia hydrauliczna Pyskowice

Szukasz hurtowni hydraulicznej w Pyskowicach? Jesteś instalatorem i szukasz dobrego dostawcy?

Miasto Pyskowice znajduje się na obsługiwanym przez naszą firmę obszarze.
Przedsiębiorstwo PAMAR posiada ponad 20-letnie doświadczenie, a już od 2011 posiada status hurtowni. Zajmujemy się nie tylko hurtem hydraulicznym, ale także zajmujemy się dystrybucją instalacji grzewczych, sanitarnych i fotowoltaicznych. Jako członek grupy Instal Konsorcjum w swoim zanadrzu mamy produkty, jak i marki, które są produkowane na naszą wyłączność, w tym: QIK, CONCEPT i VITECO.
hurtownia hydrauliczna Pyskowice
hurtownia hydrauliczna Pyskowice
 
Charakteryzujemy się indywidualnym podejściem do klientów oraz zawsze służymy radą specjalisty na każdym z etapów - decyzyjnym i zakupowym. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala na dokładne dobranie produktów i urządzeń do wymagań technicznych określonej instalacji.
Hurtownie instalacyjne, czyli hurtownie hydrauliczne powinny być kompleksowo wyposażone. Nasza firma specjalizuje się w instalacjach: kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, miedzianych, stalowych, z tworzyw sztucznych, ogrzewania podłogowego, fotowoltaicznych, systemy p.poż, wentylacyjnych, rekuperacja.
hurtownia hydrauliczna Pyskowice
hurtownia hydrauliczna Pyskowice
 
Jako hurtownia hydrauliczna w Pyskowicach oferujemy szeroki zakres produktów przy zachowaniu ich najwyższej jakości oraz profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie naszych klientów jest naszym priorytetem, a ilość zrealizowanych projektów to potwierdzenie naszego wysokiego wykwalifikowania i niezawodność na każdym etapie montażu lub zakupu powyższych instalacji i produktów oraz urządzeń, które się nimi wiążą. Co najważniejsze, ciągle się uczymy i rozwijamy. Aktywnie bierzemy udział w szkoleniach, ciągle zwiększając nasze kwalifikacje. Rozwiązania techniczne wciąż ewoluują lub są wdrażane całkowicie nowe sposoby instalacyjne, co powoduje, że wszyscy instalatorzy, jak i hurtownie sanitarne powinny ciągle rozwijać swoją wiedzę.
Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.

Hurtownia sanitarna numer 1
w Pyskowicach to my.

Zadzwoń pod: 601-242-668 lub napisz maila na: a.krzempek@pamar.ik.pl, a przekonasz się sam.

Do zobaczenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych