Hurtownia hydrauliczna Radlin

Chcesz znaleźć hurtownie hydrauliczną w Radlinie? Jesteś instalatorem i szukasz rzetelnego dostawcy? Idealnie trafiłeś!

Miasto Radlin jest na obsługiwanym przez naszą firmę terenie.
Firma PAMAR posiada 20-letnie doświadczenie, a już od 2011 posiadamy status hurtowni. Nie tylko jesteśmy hurtownią hydrauliczną, ale również zajmujemy się dystrybucją instalacji grzewczych, sanitarnych i fotowoltaicznych. Jako członek grupy Instal Konsorcjum w swoim zanadrzu mamy produkty oraz marki, które są produkowane na naszą wyłączność, w tym: QIK, CONCEPT i VITECO.
hurtownia hydrauliczna Radlin
hurtownia hydrauliczna Radlin
 
Charakteryzujemy się indywidualnym podejściem do klientów oraz służymy fachową radą na każdym etapie decyzyjnym i zakupowym. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala na dokładne dobranie produktów i urządzeń do jakichkolwiek wymagań technicznych danej instalacji.
Najważniejszym czynnikiem dobrej hurtowni jest kompleksowe wyposażenie. Pamar specjalizuje się w instalacjach: kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, miedzianych, stalowych, z tworzyw sztucznych, ogrzewania podłogowego, fotowoltaicznych, systemy p.poż, wentylacyjnych, rekuperacja.
hurtownia hydrauliczna Radlin
hurtownia hydrauliczna Radlin
 
Nasza hurtownia hydrauliczna w Radlinie oferuje szeroki wachlarz produktów przy zachowaniu najlepszej jakości, jak i profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie naszych klientów to nasz priorytet, a ilość zrealizowanych projektów potwierdza nasze wysokie wykwalifikowanie oraz niezawodność na każdym z etapów montażu czy też zakupu powyższych instalacji i produktów oraz urządzeń z nimi powiązanymi. Co najważniejsze, wciąż się uczymy i rozwijamy. Czynnie bierzemy udział w szkoleniach, nieustannie podnosząc nasze kwalifikacje. Rozwiązania techniczne ciągle ewoluują lub wdrażane są totalnie nowe techniki instalacyjne, co powoduje, że nasi instalatorzy, jak i hurtownie sanitarne powinny wciąż rozwijać swoją wiedzę.
Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.

Hurtownia sanitarna numer 1
w Radlinie to my.

Zadzwoń pod: 601-241-855 lub napisz maila na: w.krawczyk@pamar.ik.pl, a sam się przekonasz.

Do zobaczenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych