Hurtownia hydrauliczna Radzionków

Poszukujesz hurtowni hydraulicznej w Radzionkowie? Zajmujesz się instalacjami i szukasz rzetelnego dostawcy? Jesteśmy tu dla Ciebie!

Twoje miasto Radzionków jest w obrębie obsługiwanego przez naszą firmę terenu.
Przedsiębiorstwo PAMAR posiada 20-letnie doświadczenie, a od 2011 oficjalnie jesteśmy hurtownią. Zajmujemy się nie tylko hurtem hydraulicznym, ale także zajmujemy się dystrybucją powszechnie potrzebnych instalacji grzewczych, sanitarnych i fotowoltaicznych. Jako jedna z firm grupy Instal Konsorcjum mamy produkty, jak i marki, które są produkowane na którą mamy, w tym: QIK, CONCEPT i VITECO.
hurtownia hydrauliczna Radzionków
hurtownia hydrauliczna Radzionków
 
Charakteryzujemy się indywidualnym podejściem do klientów i zawsze służymy radą specjalisty na każdym etapie decyzyjnym i zakupowym. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala na dokładne dobranie produktów i urządzeń do wymagań technicznych określonej instalacji.
Hurtownie instalacyjne, czy też hurtownie hydrauliczne powinny być kompleksowo wyposażone. Pamar specjalizuje się w następujących instalacjach: kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, miedzianych, stalowych, z tworzyw sztucznych, ogrzewania podłogowego, fotowoltaicznych, systemy PPOŻ, wentylacyjnych, rekuperacja.
hurtownia hydrauliczna Radzionków
hurtownia hydrauliczna Radzionków
 
Jako hurtownia hydrauliczna w Radzionkowie oferujemy szeroki zakres produktów przy zachowaniu ich najwyższej jakości oraz profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie naszych klientów to nasz priorytet, a ilość zrealizowanych projektów to potwierdzenie naszego wysokiego wykwalifikowania i niezawodność na każdym z etapów montażu czy też zakupu powyższych instalacji i produktów oraz urządzeń, które się nimi wiążą. Co więcej, ciągle się uczymy i rozwijamy. Aktywnie bierzemy udział w szkoleniach, nieustannie zwiększając swoje kwalifikacje. Rozwiązania techniczne cały czas ewoluują lub są wdrażane całkowicie nowe techniki instalacyjne, przez co powoduje, że wszyscy instalatorzy, jak i hurtownie sanitarne powinny ciągle rozwijać swoją wiedzę.
Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.

Hurtownia sanitarna numer 1
w Radzionkowie to my.

Zadzwoń pod: 601-242-668 lub napisz maila na: a.krzempek@pamar.ik.pl, a przekonasz się sam.

Do zobaczenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych