Hurtownia hydrauliczna Ruda Śląska

Chcesz znaleźć hurtownie hydrauliczną w Rudzie Śląskiej? Jesteś instalatorem i szukasz dobrego dostawcy? Jesteśmy tu dla Ciebie!

Twoje miasto Ruda Śląska znajduje się na obsługiwanym przez naszą firmę terenie.
Firma PAMAR ma to ponad 20-letnie doświadczenie, a od 2011 posiadamy status hurtowni. Zajmujemy się nie tylko hurtem hydraulicznym, ale także zajmujemy się dystrybucją powszechnie potrzebnych instalacji grzewczych, sanitarnych i fotowoltaicznych. Jako jedna z firm grupy Instal Konsorcjum w swoim zanadrzu mamy produkty, jak i marki, które są wytwarzane na naszą wyłączność, w tym: QIK, CONCEPT i VITECO.
hurtownia hydrauliczna Ruda Śląska
hurtownia hydrauliczna Ruda Śląska
 
Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do klientów oraz zawsze służymy fachową radą na każdym etapie decyzyjnym i zakupowym. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala na dokładne dobranie produktów i urządzeń do wymagań technicznych określonej instalacji.
Najważniejsze w hurtowniach hydraulicznych jest kompleksowe wyposażenie. Pamar specjalizuje się w poniższych instalacjach: kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, miedzianych, stalowych, z tworzyw sztucznych, ogrzewania podłogowego, fotowoltaicznych, systemy PPOŻ, wentylacyjnych, rekuperacja.
hurtownia hydrauliczna Ruda Śląska
hurtownia hydrauliczna Ruda Śląska
 
Nasza hurtownia hydrauliczna w Rudzie Śląskiej oferuje szeroki wachlarz produktów przy zachowaniu ich najlepszej jakości oraz profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie naszych klientów to nasz priorytet, a ilość zrealizowanych projektów potwierdza nasze wysokie wykwalifikowanie oraz niezawodność na każdym z etapów montażu czy też zakupu wyżej wymienionych instalacji i produktów oraz urządzeń z nimi powiązanymi. Co najważniejsze, stale się uczymy i rozwijamy. Aktywnie bierzemy udział w szkoleniach, ciągle podnosząc nasze kwalifikacje. Rozwiązania techniczne ciągle ewoluują lub wdrażane są całkowicie nowe techniki instalacyjne, przez co powoduje, że wszyscy instalatorzy, jak i hurtownie sanitarne powinny ciągle rozwijać swoją wiedzę.
Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.

Hurtownia sanitarna numer 1
w Rudzie Śląskiej to my.

Zadzwoń pod: 601-241-855 lub napisz maila na: w.krawczyk@pamar.ik.pl, a sam się przekonasz.

Do zobaczenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych