Hurtownia hydrauliczna Rybnik

Poszukujesz hurtowni hydraulicznej w Rybniku? Jesteś instalatorem i szukasz rzetelnego dostawcy?

Miasto Rybnik jest w obrębie obsługiwanego przez nas terenu.
Firma PAMAR ma to ponad 20-letnie doświadczenie, a od 2011 posiada status hurtowni. Zajmujemy się nie tylko hurtem hydraulicznym, ale również zajmujemy się dystrybucją instalacji grzewczych, sanitarnych i fotowoltaicznych. Jako jedna z firm grupy Instal Konsorcjum mamy produkty oraz marki, które są produkowane na którą mamy, w tym: QIK, CONCEPT i VITECO.
hurtownia hydrauliczna Rybnik
hurtownia hydrauliczna Rybnik
 
Charakteryzujemy się indywidualnym podejściem do klientów i służymy fachową radą na każdym etapie decyzyjnym i zakupowym. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie dokładnie dobrać produkty i urządzenia do każdych wymagań technicznych danej instalacji.
Najważniejsze w hurtowniach hydraulicznych jest kompleksowe wyposażenie. Pamar specjalizuje się w poniższych instalacjach: kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, miedzianych, stalowych, z tworzyw sztucznych, ogrzewania podłogowego, fotowoltaicznych, systemy p.poż, wentylacyjnych, rekuperacja.
hurtownia hydrauliczna Rybnik
hurtownia hydrauliczna Rybnik
 
Jako hurtownia hydrauliczna w Rybniku oferujemy szeroki wachlarz produktów przy zachowaniu ich najlepszej jakości, jak i profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie naszych klientów jest naszym priorytetem, a ilość zrealizowanych projektów to potwierdzenie naszego wysokiego wykwalifikowania oraz niezawodność na każdym etapie montażu lub zakupu powyższych instalacji i produktów oraz urządzeń z nimi powiązanymi. Co więcej, ciągle się uczymy i rozwijamy. Aktywnie bierzemy udział w szkoleniach, ciągle podnosząc nasze kwalifikacje. Rozwiązania techniczne cały czas ewoluują lub są wdrażane całkowicie nowe techniki instalacyjne, przez co powoduje, że nasi instalatorzy, jak i hurtownie sanitarne powinny ciągle rozwijać swoją wiedzę.

Hurtownia sanitarna numer 1
w Rybniku to my.

Zadzwoń pod: 601-242-668 lub napisz maila na: a.krzempek@pamar.ik.pl, a przekonasz się sam.

Do zobaczenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych