Hurtownia hydrauliczna Rydułtowy

Chcesz znaleźć hurtownie hydrauliczną w Rydułtowach? Zajmujesz się instalacjami i szukasz zaufanego dostawcy? Idealnie trafiłeś!

Miasto Rydułtowy znajduje się w obrębie obsługiwanego przez naszą firmę obszaru.
Firma PAMAR posiada 20-letnie doświadczenie, a od 2011 posiadamy status hurtowni. Nie tylko jesteśmy hurtownią hydrauliczną, ale również zajmujemy się dystrybucją instalacji grzewczych, sanitarnych i fotowoltaicznych. Jako jedna z firm grupy Instal Konsorcjum posiadamy produkty oraz marki, które są wytwarzane na naszą wyłączność, w tym: QIK, CONCEPT i VITECO.
hurtownia hydrauliczna Rydułtowy
hurtownia hydrauliczna Rydułtowy
 
Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do klientów oraz służymy radą specjalisty na każdym z etapów - decyzyjnym i zakupowym. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie dokładnie dobrać produkty i urządzenia do wymagań technicznych danej instalacji.
Hurtownie instalacyjne, czyli hurtownie hydrauliczne powinny być kompleksowo wyposażone. Pamar specjalizuje się w instalacjach: kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, miedzianych, stalowych, z tworzyw sztucznych, ogrzewania podłogowego, fotowoltaicznych, systemy p.poż, wentylacyjnych, rekuperacja.
hurtownia hydrauliczna Rydułtowy
hurtownia hydrauliczna Rydułtowy
 
Nasza hurtownia hydrauliczna w Rydułtowach oferuje szeroki zakres produktów przy zachowaniu najwyższej jakości, jak i profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie naszych klientów jest naszym priorytetem, a ilość zrealizowanych projektów potwierdza nasze wysokie wykwalifikowanie oraz niezawodność na każdym z etapów montażu lub zakupu powyższych instalacji i produktów oraz urządzeń z nimi powiązanymi. Co najważniejsze, ciągle się uczymy i rozwijamy. Cały czas bierzemy udział w szkoleniach, nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje. Rozwiązania techniczne ciągle ewoluują lub są wdrażane całkowicie nowe sposoby instalacyjne, co powoduje, że nasi instalatorzy, jak i hurtownie sanitarne powinny cały czas rozwijać swoją wiedzę.
Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.

Hurtownia sanitarna numer 1
w Rydułtowach to my.

Zadzwoń pod: 601-242-668 lub napisz maila na: a.krzempek@pamar.ik.pl, a przekonasz się sam.

Do zobaczenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych