Hurtownia hydrauliczna Strumień

Chcesz znaleźć hurtownie hydrauliczną w Strumieniu? Zajmujesz się instalacjami i szukasz rzetelnego dostawcy? Dobrze trafiłeś!

Twoje miasto Strumień jest w obrębie obsługiwanego przez naszą firmę obszaru.
Przedsiębiorstwo PAMAR ma ponad 20-letnie doświadczenie, a od 2011 posiada status hurtowni. Nie tylko jesteśmy hurtownią hydrauliczną, ale również zajmujemy się dystrybucją instalacji grzewczych, sanitarnych i fotowoltaicznych. Jako członek grupy Instal Konsorcjum w swoim zanadrzu mamy produkty oraz marki, które są wytwarzane na którą mamy, w tym: QIK, CONCEPT i VITECO.
hurtownia hydrauliczna Strumień
hurtownia hydrauliczna Strumień
 
Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do klientów oraz służymy fachową radą na każdym etapie decyzyjnym i zakupowym. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala na dokładne dobranie produktów i urządzeń do każdych wymagań technicznych danej instalacji.
Najważniejszym czynnikiem dobrej hurtowni jest kompleksowe wyposażenie. Pamar specjalizuje się w poniższych instalacjach: kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, miedzianych, stalowych, z tworzyw sztucznych, ogrzewania podłogowego, fotowoltaicznych, systemy PPOŻ, wentylacyjnych, rekuperacja.
hurtownia hydrauliczna Strumień
hurtownia hydrauliczna Strumień
 
Jako hurtownia hydrauliczna w Strumieniu oferujemy szeroki wachlarz produktów przy zachowaniu najwyższej jakości oraz profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie naszych klientów jest naszym priorytetem, a ilość zrealizowanych projektów potwierdza nasze wysokie wykwalifikowanie oraz niezawodność na każdym z etapów montażu lub zakupu powyższych instalacji i produktów oraz urządzeń, które się nimi wiążą. Co najważniejsze, ciągle się uczymy i rozwijamy. Czynnie bierzemy udział w szkoleniach, ciągle zwiększając nasze kwalifikacje. Rozwiązania techniczne ciągle ewoluują lub wdrażane są totalnie nowe sposoby instalacyjne, przez co powoduje, że nasi instalatorzy, jak i hurtownie sanitarne powinny ciągle rozwijać swoją wiedzę.
Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.

Hurtownia sanitarna numer 1
w Strumieniu to my.

Zadzwoń pod: 601-242-668 lub napisz maila na: a.krzempek@pamar.ik.pl, a sam się przekonasz.

Do zobaczenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych