Hurtownia hydrauliczna Stryszów

Chcesz znaleźć hurtownie hydrauliczną w Stryszowie? Zajmujesz się instalacjami i szukasz rzetelnego dostawcy? Zadzwoń do nas!

Miasto Stryszów znajduje się w obrębie obsługiwanego przez naszą firmę terenu.
Firma PAMAR posiada 20-letnie doświadczenie, a od 2011 posiada status hurtowni. Nie tylko jesteśmy hurtownią hydrauliczną, ale także zajmujemy się dystrybucją powszechnie potrzebnych instalacji grzewczych, sanitarnych i fotowoltaicznych. Jako członek grupy Instal Konsorcjum mamy produkty oraz marki, które są produkowane na naszą wyłączność, w tym: QIK, CONCEPT i VITECO.
hurtownia hydrauliczna Stryszów
hurtownia hydrauliczna Stryszów
 
Charakteryzujemy się indywidualnym podejściem do klientów oraz zawsze służymy fachową radą na każdym z etapów - decyzyjnym i zakupowym. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie dokładnie dobrać produkty i urządzenia do jakichkolwiek wymagań technicznych danej instalacji.
Najważniejsze w hurtowniach hydraulicznych jest kompleksowe wyposażenie. Nasza firma specjalizuje się w instalacjach: kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, miedzianych, stalowych, z tworzyw sztucznych, ogrzewania podłogowego, fotowoltaicznych, systemy p.poż, wentylacyjnych, rekuperacja.
hurtownia hydrauliczna Stryszów
hurtownia hydrauliczna Stryszów
 
Nasza hurtownia hydrauliczna w Stryszowie oferuje szeroki wachlarz produktów przy zachowaniu najlepszej jakości, jak i profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie naszych klientów jest naszym priorytetem, a ilość zrealizowanych projektów potwierdza nasze wysokie wykwalifikowanie oraz niezawodność na każdym etapie montażu lub zakupu powyżej wymienionych instalacji i produktów oraz urządzeń z nimi powiązanymi. Co najważniejsze, wciąż się uczymy i rozwijamy. Cały czas bierzemy udział w szkoleniach, nieustannie zwiększając nasze kwalifikacje. Rozwiązania techniczne ciągle ewoluują lub są wdrażane totalnie nowe sposoby instalacyjne, co powoduje, że nasi instalatorzy, jak i hurtownie sanitarne powinny cały czas rozwijać swoją wiedzę.
Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.

Hurtownia sanitarna numer 1
w Stryszowie to my.

Zadzwoń pod: 601-241-855 lub napisz maila na: w.krawczyk@pamar.ik.pl, a przekonasz się sam.

Do zobaczenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych