Hurtownia hydrauliczna Sucha Beskidzka

Chcesz znaleźć hurtownie hydrauliczną w Suchej Beskidzkiej? Jesteś instalatorem i szukasz nowego dostawcy?

Miasto Sucha Beskidzka jest na obsługiwanym przez naszą firmę terenie.
Przedsiębiorstwo PAMAR posiada to 20-letnie doświadczenie, a od 2011 posiadamy status hurtowni. Jesteśmy nie tylko hurtownią hydrauliczną, ale także zajmujemy się dystrybucją powszechnie potrzebnych instalacji grzewczych, sanitarnych i fotowoltaicznych. Jako członek grupy Instal Konsorcjum w swoim zanadrzu posiadamy produkty oraz marki, które są produkowane na którą mamy, w tym: QIK, CONCEPT i VITECO.
hurtownia hydrauliczna Sucha Beskidzka
hurtownia hydrauliczna Sucha Beskidzka
 
Charakteryzujemy się indywidualnym podejściem do klientów i zawsze służymy radą specjalisty na każdym etapie decyzyjnym i zakupowym. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie dokładnie dobrać produkty i urządzenia do wymagań technicznych określonej instalacji.
Hurtownie instalacyjne, czy też hurtownie hydrauliczne powinny być kompleksowo wyposażone. Pamar specjalizuje się w poniższych instalacjach: kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, miedzianych, stalowych, z tworzyw sztucznych, ogrzewania podłogowego, fotowoltaicznych, systemy PPOŻ, wentylacyjnych, rekuperacja.
hurtownia hydrauliczna Sucha Beskidzka
hurtownia hydrauliczna Sucha Beskidzka
 
Jako hurtownia hydrauliczna w Suchej Beskidzkiej oferujemy szeroki wachlarz produktów przy zachowaniu ich najwyższej jakości oraz profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie naszych klientów jest naszym priorytetem, a ilość zrealizowanych projektów to potwierdzenie naszego wysokiego wykwalifikowania oraz niezawodność na każdym etapie montażu czy też zakupu powyższych instalacji i produktów oraz urządzeń z nimi powiązanymi. Co więcej, stale się uczymy i rozwijamy. Cały czas bierzemy udział w szkoleniach, nieustannie zwiększając nasze kwalifikacje. Rozwiązania techniczne wciąż ewoluują lub są wdrażane całkowicie nowe techniki instalacyjne, przez co powoduje, że instalatorzy, jak i hurtownie sanitarne powinny ciągle rozwijać swoją wiedzę.
Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.

Hurtownia sanitarna numer 1
w Suchej Beskidzkiej to my.

Zadzwoń pod: 601-241-855 lub napisz maila na: w.krawczyk@pamar.ik.pl, a sam się przekonasz.

Do zobaczenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych