Hurtownia hydrauliczna Świętochłowice

Chcesz znaleźć hurtownie hydrauliczną w Świętochłowicach? Jesteś instalatorem i szukasz zaufanego dostawcy?

Twoje miasto Świętochłowice jest w obrębie obsługiwanego przez naszą firmę terenu.
Firma PAMAR posiada ponad 20-letnie doświadczenie, a od 2011 oficjalnie jesteśmy hurtownią. Zajmujemy się nie tylko hurtem hydraulicznym, ale również zajmujemy się dystrybucją instalacji grzewczych, sanitarnych i fotowoltaicznych. Jako jedna z firm grupy Instal Konsorcjum w swoim zanadrzu posiadamy produkty, jak i marki, które są produkowane na naszą wyłączność, w tym: QIK, CONCEPT i VITECO.
hurtownia hydrauliczna Świętochłowice
hurtownia hydrauliczna Świętochłowice
 
Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do klientów oraz służymy fachową radą na każdym z etapów - decyzyjnym i zakupowym. Dzięki naszemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie dokładnie dobrać produkty i urządzenia do jakichkolwiek wymagań technicznych określonej instalacji.
Hurtownie instalacyjne, czy też hurtownie hydrauliczne powinny być kompleksowo wyposażone. Pamar specjalizuje się w poniższych instalacjach: kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, miedzianych, stalowych, z tworzyw sztucznych, ogrzewania podłogowego, fotowoltaicznych, systemy p.poż, wentylacyjnych, rekuperacja.
hurtownia hydrauliczna Świętochłowice
hurtownia hydrauliczna Świętochłowice
 
Nasza hurtownia hydrauliczna w Świętochłowicach oferuje szeroki wachlarz produktów przy zachowaniu najlepszej jakości oraz profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie naszych klientów jest naszym priorytetem, a ilość zrealizowanych projektów potwierdza nasze wysokie wykwalifikowanie i niezawodność na każdym etapie montażu czy też zakupu powyższych instalacji i produktów oraz urządzeń, które się nimi wiążą. Co najważniejsze, ciągle się uczymy i rozwijamy. Aktywnie bierzemy udział w szkoleniach, ciągle podnosząc nasze kwalifikacje. Rozwiązania techniczne cały czas ewoluują lub są wdrażane całkowicie nowe techniki instalacyjne, co powoduje, że instalatorzy, jak i hurtownie sanitarne powinny wciąż rozwijać swoją wiedzę.
Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.

Hurtownia sanitarna numer 1
w Świętochłowicach to my.

Zadzwoń pod: 601-242-668 lub napisz maila na: a.krzempek@pamar.ik.pl, a sam się przekonasz.

Do zobaczenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych