Hurtownia hydrauliczna Toszek

Szukasz hurtowni hydraulicznej w Toszkach? Jesteś instalatorem i szukasz zaufanego dostawcy? Idealnie trafiłeś!

Twoje miasto Toszek znajduje się na obsługiwanym przez nas terenie.
Przedsiębiorstwo PAMAR ma ponad 20-letnie doświadczenie, a już od 2011 posiadamy status hurtowni. Zajmujemy się nie tylko hurtem hydraulicznym, ale także zajmujemy się dystrybucją instalacji grzewczych, sanitarnych i fotowoltaicznych. Jako członek grupy Instal Konsorcjum w swoim zanadrzu mamy produkty oraz marki, które są produkowane na naszą wyłączność, w tym: QIK, CONCEPT i VITECO.
hurtownia hydrauliczna Toszek
hurtownia hydrauliczna Toszek
 
Charakteryzujemy się indywidualnym podejściem do klientów oraz zawsze służymy fachową radą na każdym etapie decyzyjnym i zakupowym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie dokładnie dobrać produkty i urządzenia do jakichkolwiek wymagań technicznych danej instalacji.
Hurtownie instalacyjne, czyli hurtownie hydrauliczne powinny być kompleksowo wyposażone. Pamar specjalizuje się w następujących instalacjach: kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, miedzianych, stalowych, z tworzyw sztucznych, ogrzewania podłogowego, fotowoltaicznych, systemy p.poż, wentylacyjnych, rekuperacja.
hurtownia hydrauliczna Toszek
hurtownia hydrauliczna Toszek
 
Nasza hurtownia hydrauliczna w Toszkach oferuje szeroki zakres produktów przy zachowaniu ich najlepszej jakości oraz profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie naszych klientów to nasz priorytet, a ilość zrealizowanych projektów to potwierdzenie naszego wysokiego wykwalifikowania oraz niezawodność na każdym etapie montażu czy też zakupu powyżej wymienionych instalacji i produktów oraz urządzeń, które się nimi wiążą. Co więcej, stale się uczymy i rozwijamy. Aktywnie bierzemy udział w szkoleniach, nieustannie zwiększając nasze kwalifikacje. Rozwiązania techniczne ciągle ewoluują lub są wdrażane totalnie nowe sposoby instalacyjne, co powoduje, że instalatorzy, jak i hurtownie sanitarne powinny cały czas rozwijać swoją wiedzę.
Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.

Hurtownia sanitarna numer 1
w Toszkach to my.

Zadzwoń pod: 601-242-668 lub napisz maila na: a.krzempek@pamar.ik.pl, a sam się przekonasz.

Do zobaczenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych