Hurtownia hydrauliczna Trzebinia

Chcesz znaleźć hurtownie hydrauliczną w Trzebinia? Jesteś instalatorem i szukasz dobrego dostawcy? Znalazłeś nas!

Twoje miasto Trzebinia jest w obrębie obsługiwanego przez nas obszaru.
Firma PAMAR posiada 20-letnie doświadczenie, a już od 2011 oficjalnie jesteśmy hurtownią. Jesteśmy nie tylko hurtownią hydrauliczną, ale także zajmujemy się dystrybucją instalacji grzewczych, sanitarnych i fotowoltaicznych. Jako jedna z firm grupy Instal Konsorcjum w swoim zanadrzu mamy produkty, jak i marki, które są produkowane na którą mamy, w tym: QIK, CONCEPT i VITECO.
hurtownia hydrauliczna Trzebinia
hurtownia hydrauliczna Trzebinia
 
Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do klientów i służymy radą specjalisty na każdym z etapów - decyzyjnym i zakupowym. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala na dokładne dobranie produktów i urządzeń do każdych wymagań technicznych danej instalacji.
Najważniejsze w hurtowniach hydraulicznych jest kompleksowe wyposażenie. Nasza firma specjalizuje się w instalacjach: kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, miedzianych, stalowych, z tworzyw sztucznych, ogrzewania podłogowego, fotowoltaicznych, systemy PPOŻ, wentylacyjnych, rekuperacja.
hurtownia hydrauliczna Trzebinia
hurtownia hydrauliczna Trzebinia
 
Nasza hurtownia hydrauliczna w Trzebinia oferuje szeroki zakres produktów przy zachowaniu ich najwyższej jakości, jak i profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie naszych klientów to nasz priorytet, a ilość zrealizowanych projektów to potwierdzenie naszego wysokiego wykwalifikowania oraz niezawodność na każdym z etapów montażu czy też zakupu powyższych instalacji i produktów oraz urządzeń z nimi powiązanymi. Co najważniejsze, wciąż się uczymy i rozwijamy. Czynnie bierzemy udział w szkoleniach, ciągle zwiększając nasze kwalifikacje. Rozwiązania techniczne ciągle ewoluują lub wdrażane są totalnie nowe techniki instalacyjne, co powoduje, że instalatorzy, jak i hurtownie sanitarne powinny stale rozwijać swoją wiedzę.
Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.

Hurtownia sanitarna numer 1
w Trzebinia to my.

Zadzwoń pod: 601-242-668 lub napisz maila na: a.krzempek@pamar.ik.pl, a sam się przekonasz.

Do zobaczenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych