Hurtownia hydrauliczna Tychy

Poszukujesz hurtowni hydraulicznej w Tychach? Jesteś instalatorem i szukasz rzetelnego dostawcy? Jesteśmy tu dla Ciebie!

Twoje miasto Tychy znajduje się na obsługiwanym przez naszą firmę obszarze.
Przedsiębiorstwo PAMAR posiada 20-letnie doświadczenie, a od 2011 posiadamy status hurtowni. Jesteśmy nie tylko hurtownią hydrauliczną, ale także zajmujemy się dystrybucją instalacji grzewczych, sanitarnych i fotowoltaicznych. Jako jedna z firm grupy Instal Konsorcjum w swoim zanadrzu mamy produkty, jak i marki, które są produkowane na naszą wyłączność, w tym: QIK, CONCEPT i VITECO.
hurtownia hydrauliczna Tychy
hurtownia hydrauliczna Tychy
 
Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do klientów i zawsze służymy radą specjalisty na każdym z etapów - decyzyjnym i zakupowym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie dokładnie dobrać produkty i urządzenia do każdych wymagań technicznych określonej instalacji.
Hurtownie instalacyjne, czyli hurtownie hydrauliczne powinny być kompleksowo wyposażone. Nasza firma specjalizuje się w instalacjach: kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, miedzianych, stalowych, z tworzyw sztucznych, ogrzewania podłogowego, fotowoltaicznych, systemy PPOŻ, wentylacyjnych, rekuperacja.
hurtownia hydrauliczna Tychy
hurtownia hydrauliczna Tychy
 
Jako hurtownia hydrauliczna w Tychach oferujemy szeroki zakres produktów przy zachowaniu najlepszej jakości oraz profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie naszych klientów to nasz priorytet, a ilość zrealizowanych projektów to potwierdzenie naszego wysokiego wykwalifikowania i niezawodność na każdym etapie montażu czy też zakupu powyższych instalacji i produktów oraz urządzeń, które się nimi wiążą. Co najważniejsze, wciąż się uczymy i rozwijamy. Aktywnie bierzemy udział w szkoleniach, ciągle podnosząc nasze kwalifikacje. Rozwiązania techniczne wciąż ewoluują lub wdrażane są totalnie nowe sposoby instalacyjne, przez co powoduje, że nasi instalatorzy, jak i hurtownie sanitarne powinny cały czas rozwijać swoją wiedzę.

Hurtownia sanitarna numer 1
w Tychach to my.

Zadzwoń pod: 601-241-855 lub napisz maila na: w.krawczyk@pamar.ik.pl, a przekonasz się sam.

Do zobaczenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych