Hurtownia hydrauliczna Wieprz

Chcesz znaleźć hurtownie hydrauliczną w Wieprzu? Jesteś instalatorem i szukasz dobrego dostawcy?

Miasto Wieprz znajduje się w obrębie obsługiwanego przez naszą firmę obszaru.
Firma PAMAR posiada to ponad 20-letnie doświadczenie, a już od 2011 posiadamy status hurtowni. Jesteśmy nie tylko hurtownią hydrauliczną, ale także zajmujemy się dystrybucją powszechnie potrzebnych instalacji grzewczych, sanitarnych i fotowoltaicznych. Jako członek grupy Instal Konsorcjum w swoim zanadrzu mamy produkty, jak i marki, które są wytwarzane na którą mamy, w tym: QIK, CONCEPT i VITECO.
hurtownia hydrauliczna Wieprz
hurtownia hydrauliczna Wieprz
 
Charakteryzujemy się indywidualnym podejściem do klientów i służymy fachową radą na każdym z etapów - decyzyjnym i zakupowym. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie dokładnie dobrać produkty i urządzenia do każdych wymagań technicznych danej instalacji.
Hurtownie instalacyjne, czyli hurtownie hydrauliczne powinny być kompleksowo wyposażone. Pamar specjalizuje się w poniższych instalacjach: kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, miedzianych, stalowych, z tworzyw sztucznych, ogrzewania podłogowego, fotowoltaicznych, systemy PPOŻ, wentylacyjnych, rekuperacja.
hurtownia hydrauliczna Wieprz
hurtownia hydrauliczna Wieprz
 
Jako hurtownia hydrauliczna w Wieprzu oferujemy szeroki zakres produktów przy zachowaniu ich najwyższej jakości, jak i profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie naszych klientów to nasz priorytet, a ilość zrealizowanych projektów to potwierdzenie naszego wysokiego wykwalifikowania oraz niezawodność na każdym z etapów montażu lub zakupu powyżej wymienionych instalacji i produktów oraz urządzeń, które się nimi wiążą. Co więcej, ciągle się uczymy i rozwijamy. Czynnie bierzemy udział w szkoleniach, ciągle zwiększając nasze kwalifikacje. Rozwiązania techniczne cały czas ewoluują lub są wdrażane totalnie nowe techniki instalacyjne, przez co powoduje, że wszyscy instalatorzy, jak i hurtownie sanitarne powinny cały czas rozwijać swoją wiedzę.
Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.

Hurtownia sanitarna numer 1
w Wieprzu to my.

Zadzwoń pod: 601-241-855 lub napisz maila na: w.krawczyk@pamar.ik.pl, a przekonasz się sam.

Do zobaczenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych