Hurtownia hydrauliczna Wisła

Poszukujesz hurtowni hydraulicznej w Wiśle? Zajmujesz się instalacjami i szukasz odpowiedniego dostawcy? Znalazłeś nas!

Miasto Wisła jest na obsługiwanym przez naszą firmę obszarze.
Firma PAMAR posiada ponad 20-letnie doświadczenie, a już od 2011 oficjalnie jesteśmy hurtownią. Zajmujemy się nie tylko hurtem hydraulicznym, ale także zajmujemy się dystrybucją instalacji grzewczych, sanitarnych i fotowoltaicznych. Jako jedna z firm grupy Instal Konsorcjum w swoim zanadrzu posiadamy produkty oraz marki, które są wytwarzane na którą mamy, w tym: QIK, CONCEPT i VITECO.
hurtownia hydrauliczna Wisła
hurtownia hydrauliczna Wisła
 
Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do klientów oraz służymy fachową radą na każdym z etapów - decyzyjnym i zakupowym. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala na dokładne dobranie produktów i urządzeń do każdych wymagań technicznych danej instalacji.
Najważniejsze w hurtowniach hydraulicznych jest kompleksowe wyposażenie. Pamar specjalizuje się w instalacjach: kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, miedzianych, stalowych, z tworzyw sztucznych, ogrzewania podłogowego, fotowoltaicznych, systemy PPOŻ, wentylacyjnych, rekuperacja.
hurtownia hydrauliczna Wisła
hurtownia hydrauliczna Wisła
 
Nasza hurtownia hydrauliczna w Wiśle oferuje szeroki zakres produktów przy zachowaniu ich najlepszej jakości oraz profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie naszych klientów to nasz priorytet, a ilość zrealizowanych projektów to potwierdzenie naszego wysokiego wykwalifikowania i niezawodność na każdym etapie montażu czy też zakupu powyższych instalacji i produktów oraz urządzeń z nimi powiązanymi. Co więcej, ciągle się uczymy i rozwijamy. Aktywnie bierzemy udział w szkoleniach, nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje. Rozwiązania techniczne wciąż ewoluują lub są wdrażane całkowicie nowe sposoby instalacyjne, przez co powoduje, że nasi instalatorzy, jak i hurtownie sanitarne powinny wciąż rozwijać swoją wiedzę.
Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.

Hurtownia sanitarna numer 1
w Wiśle to my.

Zadzwoń pod: 601-242-668 lub napisz maila na: a.krzempek@pamar.ik.pl, a sam się przekonasz.

Do zobaczenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych