Hurtownia hydrauliczna Wodzisław Śląski

Chcesz znaleźć hurtownie hydrauliczną w Wodzisławiu Śląskim? Jesteś instalatorem i szukasz dobrego dostawcy? Dobrze, że na nas trafiłeś!

Twoje miasto Wodzisław Śląski znajduje się na obsługiwanym przez naszą firmę terenie.
Firma PAMAR posiada to 20-letnie doświadczenie, a już od 2011 oficjalnie jesteśmy hurtownią. Zajmujemy się nie tylko hurtem hydraulicznym, ale również zajmujemy się dystrybucją instalacji grzewczych, sanitarnych i fotowoltaicznych. Jako jedna z firm grupy Instal Konsorcjum posiadamy produkty oraz marki, które są produkowane na naszą wyłączność, w tym: QIK, CONCEPT i VITECO.
hurtownia hydrauliczna Wodzisław Śląski
hurtownia hydrauliczna Wodzisław Śląski
 
Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do klientów oraz służymy radą specjalisty na każdym z etapów - decyzyjnym i zakupowym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie dokładnie dobrać produkty i urządzenia do każdych wymagań technicznych określonej instalacji.
Najważniejsze w hurtowniach hydraulicznych jest kompleksowe wyposażenie. Pamar specjalizuje się w poniższych instalacjach: kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, miedzianych, stalowych, z tworzyw sztucznych, ogrzewania podłogowego, fotowoltaicznych, systemy PPOŻ, wentylacyjnych, rekuperacja.
hurtownia hydrauliczna Wodzisław Śląski
hurtownia hydrauliczna Wodzisław Śląski
 
Nasza hurtownia hydrauliczna w Wodzisławiu Śląskim oferuje szeroki zakres produktów przy zachowaniu ich najlepszej jakości, jak i profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie naszych klientów to nasz priorytet, a ilość zrealizowanych projektów to potwierdzenie naszego wysokiego wykwalifikowania i niezawodność na każdym z etapów montażu lub zakupu powyższych instalacji i produktów oraz urządzeń z nimi powiązanymi. Co więcej, stale się uczymy i rozwijamy. Aktywnie bierzemy udział w szkoleniach, ciągle zwiększając nasze kwalifikacje. Rozwiązania techniczne wciąż ewoluują lub wdrażane są całkowicie nowe techniki instalacyjne, przez co powoduje, że instalatorzy, jak i hurtownie sanitarne powinny cały czas rozwijać swoją wiedzę.
Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.

Hurtownia sanitarna numer 1
w Wodzisławiu Śląskim to my.

Zadzwoń pod: 601-242-668 lub napisz maila na: a.krzempek@pamar.ik.pl, a sam się przekonasz.

Do zobaczenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych