Hurtownia hydrauliczna Zabrze

Szukasz hurtowni hydraulicznej w Zabrzu? Jesteś instalatorem i szukasz rzetelnego dostawcy? Dobrze trafiłeś!

Twoje miasto Zabrze znajduje się na obsługiwanym przez naszą firmę obszarze.
Przedsiębiorstwo PAMAR ma to ponad 20-letnie doświadczenie, a od 2011 posiadamy status hurtowni. Zajmujemy się nie tylko hurtem hydraulicznym, ale także zajmujemy się dystrybucją instalacji grzewczych, sanitarnych i fotowoltaicznych. Jako członek grupy Instal Konsorcjum mamy produkty, jak i marki, które są produkowane na którą mamy, w tym: QIK, CONCEPT i VITECO.
hurtownia hydrauliczna Zabrze
hurtownia hydrauliczna Zabrze
 
Charakteryzujemy się indywidualnym podejściem do klientów i zawsze służymy fachową radą na każdym etapie decyzyjnym i zakupowym. Dzięki naszemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie dokładnie dobrać produkty i urządzenia do wymagań technicznych określonej instalacji.
Hurtownie instalacyjne, czyli hurtownie hydrauliczne powinny być kompleksowo wyposażone. Pamar specjalizuje się w następujących instalacjach: kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, miedzianych, stalowych, z tworzyw sztucznych, ogrzewania podłogowego, fotowoltaicznych, systemy PPOŻ, wentylacyjnych, rekuperacja.
hurtownia hydrauliczna Zabrze
hurtownia hydrauliczna Zabrze
 
Jako hurtownia hydrauliczna w Zabrzu oferujemy szeroki zakres produktów przy zachowaniu ich najlepszej jakości oraz profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie naszych klientów to nasz priorytet, a ilość zrealizowanych projektów to potwierdzenie naszego wysokiego wykwalifikowania i niezawodność na każdym etapie montażu lub zakupu powyżej wymienionych instalacji i produktów oraz urządzeń, które się nimi wiążą. Co najważniejsze, stale się uczymy i rozwijamy. Czynnie bierzemy udział w szkoleniach, ciągle podnosząc swoje kwalifikacje. Rozwiązania techniczne cały czas ewoluują lub wdrażane są całkowicie nowe sposoby instalacyjne, co powoduje, że instalatorzy, jak i hurtownie sanitarne powinny stale rozwijać swoją wiedzę.
Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.

Hurtownia sanitarna numer 1
w Zabrzu to my.

Zadzwoń pod: 601-241-855 lub napisz maila na: w.krawczyk@pamar.ik.pl, a sam się przekonasz.

Do zobaczenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych